Gmina wejherowo

Aktualności

turniej Wejher Cup o Puchar Wójta Gminy Wejherowo

W sobotę na boisku w Kąpinie odbył się turniej Wejher Cup o Puchar Wójta Gminy Wejherowo dla drużyn rocznika 2013 . W ten upalny sobotni dzień  w Kąpinie wzięły udział drużyny Błękitni Wejherowo jako gospodarz oraz  Jaguar Gdańsk, AP Jedynka Reda, GKS Przodkowo, GAP  Dąbrowa  i Arka Gdynia . Mimo upału wszyscy zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Dużo emocji, wiele pięknych bramek i fantastycznych akcji powodowały wielką radość u zawodników. Nasza drużyna Błękitnych nie okazała się zbyt gościnna. W turnieju odniosła 7 zwycięstw i jeden mecz zremisowała co ostatecznie dało jej pewne zwycięstwo w turnieju. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny Jaguara Gdańsk oraz Arki Gdynia. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, dziękujemy wszystkim rodzicom za wzorowy doping.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami , a najlepsze drużyny pucharami, które w imieniu Wójta wręczał Wojciech Kuziel Radny Gminy Wejherowo i Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych.

Po turnieju na wszystkich czekał drobny poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek oraz słodkości .Dziękujemy Wójtowi i Radzie  Gminy Wejherowo za pomoc w organizacji tego turnieju i za wsparcie finansowe naszych turniejów.