Gmina wejherowo

Aktualności

PODPISANIE UMOWY O REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU W RAMACH OTWARTEGO KONKURSU OFERT

Dnia  8 lipca 2021 r. pomiędzy Gminą Wejherowo, a Gminnym Klubem Piłkarskim Barca Bolszewo  została zawarta umowa dotacyjna na realizację  zadania publicznego z zakresu sportu  pod nazwą:

„Wsparcie i upowszechnianie działań z zakresu szkolenia seniorów oraz udział w B – klasie PZPN w sezonie 2021/2022″.

Wsparcie finansowe ułatwi  drużynie start w rozgrywkach i zostanie przeznaczone  między innymi na  zakup sprzętu sportowego, strojów piłkarskich, delegacji sędziowskich oraz transportu na mecze ligowe.  Warto odnotować  fakt, iż jest to pierwszy przypadek w historii, że  seniorska drużyna piłkarska z terenu gminy Wejherowo weźmie udział w zmaganiach na tym szczeblu rozgrywkowym .

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania klubu można znaleźć na oficjalnym profilu znajdującym się na Facebooku  – “Gminny Klub Piłkarski Barca Bolszewo Seniorzy”.

Ze strony gminy  umowę podpisał: Przemysław Kiedrowski – Wójt Gminy Wejherowo, a ze strony GKP Barca Bolszewo : Krzysztof Buczak – trener i prezes.

Klubowi życzymy powodzenia oraz satysfakcji z osiągania zamierzonych wyników.

 

Wójt Gminy Wejherowo podpisanie umowy akcja sport