Gmina wejherowo

Aktualności

Nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Wójt Gminy Wejherowo ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze:

 

1) Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. środowiska w Referacie Gospodarki Odpadami i Środowiska – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7836.
2) Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds ochrony środowiska w Referacie Gospodarki Odpadami i Środowiska – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7820.
3) Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych w Referacie Inżynierii Środowiska – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7819.
4) Nabór na stanowisko urzędnicze ds. drogowych i budownictwa w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7818.
5) Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. poprawy efektywności energetycznej w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7817.
6) nabór na stanowisko urzędnicze ds. nieruchomości drogowych i gospodarki komunalnej w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7816.
7)  nabór na stanowisko urzędnicze ds. energetycznych w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7815.
8) Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – Kierownika Referatu Inżynierii Środowiska w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7814.
9) Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze SEKRETARZA GMINY w Urzędzie Gminy Wejherowo – ogłoszenie dostępne pod adresem: https://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/7812.