Gmina wejherowo

Aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY URZĘDU GMINY WEJHEROWO

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY URZĘDU GMINY WEJHEROWO

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz interesantów związane z wystąpieniem stanu epidemii i rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, wywołującego COVID – 19, na okres od dnia 24 marca 2021 r. do odwołania wprowadza się ograniczenia w wykonywaniu zadań w Urzędzie Gminy Wejherowo poprzez wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów i pracę w trybie wewnętrznym oraz zdalnym (Zarządzenie Wójta Gminy Nr 40/2021 z dnia 24 marca 2021 r. w sprawie ograniczeń wykonywania zadań przez Urząd Gminy Wejherowo w związku z wystąpieniem stanu epidemii).

Z obsługi bezpośredniej została również wyłączona Kasa Urzędu, w związku z powyższym wpłaty wszelkich należności finansowych (opłaty, podatki) należy dokonywać w formie elektronicznej, na wskazane konta Urzędu Gminy Wejherowo lub za pomocą placówek pocztowych i bankowych.

Prosimy mieszkańców Gminy oraz wszystkich interesantów, aby najpilniejsze sprawy urzędowe załatwiać przez telefon, drogą elektroniczną lub w późniejszym terminie.

  • telefonicznie – wykaz numerów telefonów w zakładce URZĄD GMINY/Pracownicy urzędu/ informacje i telefony http://bip.ugwejherowo.pl/dokumenty/219
  • drogą elektroniczną i przez platformę ePUAP /14wl5uuf8w/skrytka

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą mailową na adres: sekretariat@ugwejherowo.pl lub telefonicznie (58) 677 97 01.

W holu wejściowym do Urzędu jest ustawiona skrzynka, do której można składać pisma bez konieczności kontaktu z urzędnikiem.

O zmianach będziemy informować na stronie www.ugwejherowo.pl

Dziękujemy za zrozumienie!