Gmina wejherowo

Aktualności

Komunikat- zadbajmy wspólnie o nasze zdrowie i bezpieczeństwo

W związku z kolejną rosnącą falą zachorowań na Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy oraz pracowników Urzędu prosimy Państwa o stosowanie się do poniższych zaleceń:

  1. przyjdź do Urzędu tylko wtedy, gdy naprawdę musisz. Dla wzajemnego bezpieczeństwa apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie. Pamiętaj, że sprawę możesz załatwić:
  • przez platformę ePUAP – szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://bit.ly/3CuSww9 ;
  • pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Wejherowo, ul. Transportowa 1, 84-200 Wejherowo;
  • mailowo i telefonicznie – telefony i adresy mailowe do poszczególnych Referatów można znaleźć  na stronie bip.ugwejherowo.pl – urząd gminy-referaty;
  1. jeżeli Twoja wizyta jest konieczna najpierw zadzwoń i umów się z pracownikiem na konkretny dzień i godzinę;
  2. wchodząc do Urzędu zdezynfekuj dłonie i załóż maseczkę zakrywająca usta i nos;
  3. wykaż zrozumienie i cierpliwość – osoby oczekujące na załatwienie sprawy mogą zostać poproszone o poczekanie wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

Pragniemy, aby w obecnej trudnej dla wszystkich sytuacji bezpośrednia obsługa interesantów w urzędzie przebiegała sprawnie, dlatego prosimy o stosowanie się do zaleceń pracowników oraz wywieszonych komunikatów i zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa. Chcemy pracować i normalnie Państwa obsługiwać, prosimy więc o odpowiedzialność i pomoc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się 4 fali Covid.

Dziękujemy serdecznie

Wójt Gminy Wejherowo wraz

z pracownikami Urzędu Gminy