Gmina wejherowo

Aktualności

“Koduj z Gigantami”

Drodzy mieszkańcy,
Zapraszamy Państwa uczniów do udziału w 9. edycji “Koduj z Gigantami”. Zapisy startują już 23 sierpnia.
Koduj z Gigantami to międzynarodowe, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, odbywające się w Polsce, Chorwacji, Hiszpanii, Słowacji, Chile i Meksyku.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą. Akcja prowadzona będzie stacjonarnie w WEJHEROWIE w dniach 18-19.09, a także online.
Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Obecna edycja została rozszerzona również o zajęcia z matematyki.
Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.
9. edycja akcji “KODUJ Z GIGANTAMI – STARCIE GIGANTÓW – PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER” umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8 oraz przyszli maturzyści mogą wziąć udział w zajęciach online z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi.
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl
Zapisy od 23 sierpnia.
Liczba miejsc jest ograniczona.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu 505 332 307.

ZAPRASZAMY
GiganciProgramowaniaWejherowo

Może być komiksem przedstawiającym 3 osoby i tekst „KOPLARCIE GIGANTOW BEZPŁATNE WARSZTATY z PROGRAMOWANIA TWORZENIA GIER SCRATCH HINECRAFT MIT APP INVENTOR HTML 5 ROBLOX Termin: Partnerzy: BEZPŁATNE, MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY programowania tworzenia gier września Zapisy od 23 sierpnia www.kodujzgigantami.pl Organizator: Janusz Cieszyński ORE Patonimedialihonorowi: NASK WEJHEROWO jahefimiarta giganci amowania TrainingParter TELEWIZJA NGDMORSKI24.”