Gmina wejherowo

Aktualności

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

KOMUNIKAT

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. To największe badanie statystyczne, przeprowadzane raz na 10 lat.

Zgodnie z ustawą z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon.

Weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 online na spis.gov.pl i uzyskaj unikatowy kod potwierdzający samospis. Weź udział w Loterii i zdobądź jedną z setek nagród.

Metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośredni przy pomocy rachmistrza spisowego.

W Gminie Wejherowo jest 7 rachmistrzów spisowych, którzy będą kontaktowali się mieszkańcami  gminy telefonicznie bądź bezpośrednio.

W Urzędzie Gminy Wejherowo, Wejherowo, ul. Transportowa 1 jest również udostępnione dla mieszkańców stanowisko komputerowe w ramach działania Gminnego Biura Spisowego.

Kontakt telefoniczny pod nr: 58 738 67 32 lub 58 738 67 46.

Gminne Biuro Spisowe