Gmina wejherowo

Aktualności

PEWIK GDYNIA, OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 od dnia 2 listopada do odwołania zostaje wstrzymana bezpośrednia obsługa Klientów w Biurze Obsługi Klienta w Gdyni przy ul. Witomińskiej 21.
Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej oraz elektronicznego Biura Obsługi Klienta e-BOK.
Równocześnie informujemy, że do odwołania zawieszone zostały bezpośrednie odczyty wodomierzy dokonywane przez naszych pracowników.
Prosimy o przekazywanie stanów wodomierzy przez e-BOK w zakładce „wprowadź odczyt”, telefonicznie nr 58 66 87 311/podaj stan licznika lub przez naszą stronę internetową www.pewik.gdynia.pl .
Brak ww. informacji spowoduje, że fakturowanie odbywać się będzie zgodnie z §7.12 Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków tj. na podstawie średniego zużycia wody.
Liczymy na Państwa wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia – najważniejsze jest zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków oraz bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

PLAKAT UKAZUJĄCY KRAN Z WODĄ, LOGO FIRMY PEWIK GDYNIA