Gmina wejherowo

Aktualności

Konsultacje społeczne dot. rozbudowy ulicy Brzozowej w Gościcinie

RedRoad Biuro Projektów Bartosz Waczyński oraz Urząd Gminy Wejherowo zapraszają mieszkańców na kolejne konsultacje społeczne w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Rozbudowa ul. Brzozowej w Gościcinie na odcinku od skrzyżowania z ul. Szeroką wraz z przebudową tego skrzyżowania na odcinku o długości ok. 550 m”.

Projektanci i przedstawiciele inwestora spotkają się z mieszkańcami w dniu 08.09.2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Bibliotece i Centrum Kultury Gminy Wejherowo w Gościcinie ul. Drzewiarza 2.

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją.

Głównym celem konsultacji społecznych jest poinformowanie społeczności lokalnej o planowanym przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych. Po przeanalizowaniu wszystkich wniosków mieszkańców zespół projektowy wprowadzi możliwe korekty rozwiązań projektowych.

Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o kontakt z pracownikiem Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Joanną Kryża poprzez email ikryza@ugwejherowo.pl lub telefonicznie 58 677 97 17.

Zgłoszenie w wyżej wymienionej formie elektronicznej bądź telefonicznej usprawni zorganizowanie konsultacji społecznych. W przypadku braku zgłoszeń przyjmuje się, że w/w dyskusji publicznej nikt nie uczestniczył.

SKM_C250i_GL220830092801