Gmina wejherowo

Aktualności

Zakończono rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej Gminy wejherowo

W ubiegłą sobotę odbyła się ostatnia kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Gminy Wejherowo. W rozgrywkach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Neopunkt, która wygrała swoje wszystkie mecze. Najlepszym bramkarzem został uznany Damian Socha z drużyny Vamos Paradyż, zaś tytuł króla strzelców przypadł Mateuszowi Białk (27 goli) z Neopunkt, który wygrał klasyfikację z przewagą 12 (!) bramek nad kolejnym zawodnikiem.

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych pucharów oraz nagród, którego dokonali wójt Gminy Wejherowo- Przemysław Kiedrowski oraz organizator a zarazem sędzia- radny Wojciech Kuziel. Wójt podkreślił, iż bardzo cieszy się, iż turniej jest organizowany już kolejny rok z rzędu i wpisuje się w kalendarz cyklicznych imprez sportowych gminy.

– Od kilku lat dynamicznie rozwijają się w naszej gminie klub szkolące dzieci i młodzież, ale ilość uczestników takich turniejów jak ten, pokazuje że jest także duże zapotrzebowanie na imprezy sportowe dla dorosłych- zauważył Wójt- Szczególnie warte podkreślenia jest to, że także lokalni przedsiębiorcy włączają się do wspierania sportu, co widać choćby po nazwach drużyn uczestniczących w Lidze.

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy Wejherowo oraz firmę Porta Bolszewo.

Relacja TTM: Twoja Telewizja Morska (telewizjattm.pl)

Wyniki 7. kolejki: