Gmina wejherowo

Aktualności

„Pomocni MegaMocni” dla Rodzinnego Domu Dziecka w Domatowie

W poniedziałek, 6 grudnia br. w ramach akcji „Pomocni MegaMocni” Niepubliczny Żłobek i Publiczne Przedszkole MegaMocni Gościcino przekazało świąteczne prezenty wychowankom Rodzinnego Domu Dziecka w Domatowie. W akcję przygotowania paczek zaangażowali się rodzice dzieci i kadra.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku. To czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i spotkań w gronie najbliższych. Na kilka tygodni przed przygotowujemy listy zakupowe, kupujemy prezenty i planujemy świąteczne posiłki. To także okres w roku, w którym szczególnie otwieramy serca na potrzeby innych ludzi, którzy są obok nas.

W ramach świątecznej akcji „Pomocni MegaMocni” rodzice dzieci ze żłobka i przedszkola MegaMocni Gościcino wraz z kadrą przygotowali świąteczne prezenty dla wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Domatowie. Dzieci podzieliły się swoimi marzeniami w listach i na ich podstawie przygotowano prezenty. Wszystkie paczki zostały uroczyście przekazane 6 grudnia br. Akcja poruszyła także innych do działania i wspólnej pomocy. Centrum Budowlane Delvar S.C. zorganizowało zbiórkę charytatywną na rzecz Domu Dziecka i zachęca do przekazywania artykułów higienicznych oraz słodyczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazane serce. Cieszymy się, że akcja spotkała się z taką życzliwością i otwartością.