Gmina wejherowo

Aktualności

Zestawienie wyników końcowych – „Biegi po zdrowie – edycja 2016/2017”

 

 

 

  MALUSZKI                    
  DZIEWCZYNKI                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kielińskia Julia Bolszewo   12 12 12 0 9 12 57 I
2 Roda Laura Gościcino   10 0 9 12 10 10 51 II
3 Myszk Milena Bolszewo   0 10 10 0 0 9 29 III
4 Koszałka Magdalena Bolszewo   0 0 0 0 12 0 12  
5                   0  
  MALUSZKI                    
  CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesnau Paweł Bolszewo   12 12 10 12 12 10 68 I
2 Hewelt Nikodem Orle   9 10 9 0 10 9 47 II
3 Roda Hubert Gościcino   10 0 8 9 10 8 45 III
4 Lewiński Patryk Orle   0 9 0 0 9 7 25  
5 Kieliński Maksymilian     0 0 12 0 8 12 32  
6 Labudda Kacper Gościcino   0 0 7 0 0 0 7  
7 Lewiński Adaś Orle   0 0 0 0 0 6 6  
  SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3                    
  DZIEWCZĘTA                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA   JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Anna Klas Gościcino 3 0 0 0 12 0 0 12 I
                       
                       
                       
                       
                       
  CHŁOPCY 1-3                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lewiński Jaś Orle 2 0 10 0 0 12 12 34 I
2 Rafał Roda Gościcino 2 0 0 0 12 10 10 32 II
3 Klas Przemek Gościcino 1 0 9 12 10 0 0 31 III
4 Roksz Szymon Bolszewo 2 0 12 0 0 0 0 12  
                       
  SZKOŁA PODSTAWOWA 4-6                    
  DZIEWCZYNKI                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesnau Zuzanna Bolszewo 4c 10 0 0 12 12 12 46 I
2 Paschke Agata Gościcino 4a 4 8 12 0 0 0 24 II
3 Kreft Julia Bolszewo 6e 12 12 0 0 0 0 24 III
4 Kankowska Kornelia Gowino 6a 0 10 10 0 0 0 20  
5 Roksz Julia Bolszewo 6e 9 9 0 0 0 0 18  
6 Hewelt Anastazja Orle 6c 8 7 1 0 0 0 16  
7 Kotlewska Nikola Bolszewo 5d 7 5 0 0 0 0 12  
8 Grzenkowicz Aleksandra Gościcino 4b 6 6 5 0 0 0 17  
9 Wisniewska Wiktoria Bolszewo 6e 5 0 7 0 0 0 12  
10 Damps Oliwia Gościcino 4d 3 1 1 0 0 0 5  
11 Sotka Kinga Gościcino 4a 2 0 0 0 0 0 2  
12 Reszka Agata Gościcino 4b 1 1 2 0 0 0 4  
13 Lange Mirosława Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
14 Wiśniewska Agata g Gościcino 4b 1 1 1 0 0 0 3  
15 Karp Aleksandra Gościcino 4b 1 0 0 0 0 0 1  
16 Klein Maja Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
17 Soldatk Julia Gościcino 4b 1 0 1 0 0 0 2  
18 Grubba Natalia Gościcino 4b 1 1 1 0 0 0 3  
19 Gessler Luiza Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
20 Bonk Julia Gościcino 4b 1 1 0 0 0 0 2  
21 Brzeska Martyna Gościcino 4b 1 1 1 0 0 0 3  
22 Ekalt Zosia Gościcino 4d 1 2 1 0 0 0 4  
23 Szulta Aleksandra Gościcino 4d 1 3 1 0 0 0 5  
24 Kalinowska Klaudia Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
25 Puzdrowska Julia Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
26 Prażnowska Weronika Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
27 Torebko Alicja Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
28 Kostuch Karolina Gowino 5a 0 4 8 0 0 0 12  
29 Potrykus Marta Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
30 Kierznikiewicz Julia Gowino 6b 0 1 1 0 0 0 2  
31 Malinowska Paulina Gowino 4b 0 1 1 0 0 0 2  
32 Wasiek Paulina Gowino 5b 0 1 0 0 0 0 1  
33 Murawa Zosia Gościcino 4b 0 1 1 0 0 0 2  
34 Litwin Agata Gowino 6a 0 1 1 0 0 0 2  
35 Miotke Nikola Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
36 Paszki Natalia Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
37 Kuliczanka Agnieszka Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
38 Majewska Alicja Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
39 Miotke Martyna Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
40 Bargańska Weronika Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
41 Bojke Jesika Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
42 Cieszyńska Zosia Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
43 Styn Amelia Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
44 Malinowska Weronika Gowino 4b 0 1 1 0 0 0 2  
45 Damaszk Wiktoria Gowino 6b 0 1 1 0 0 0 2  
46 Baranowska Zosia Gowino 6a 0 1 0 0 0 0 1  
47 Pankiewqicz Daria Gowino 5a 0 1 0 0 0 0 1  
48 Pallach Daria Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
49 Fierka Wiktoria Gowino 5a 0 1 0 0 0 0 1  
50 Mach Lidia Gowino 5a 0 1 0 0 0 0 1  
51 Stolc Patrycja Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
52 Górska Weronika Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
53 Roszmann Adrianna Gowino 5b 0 1 1 0 0 0 2  
54 Uzdrowska Julianna Wejherowo 6d 0 1 9 0 0 0 10  
55 Bargańska Marcelina Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
56 Wiczkowska Agata Gowino 6a 0 1 4 0 0 0 5  
57 Dorewa Ola Gowino 6a 0 1 6 0 0 0 7  
58 Stolc Emilia Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
59 Gafke Kinga Gościcino 4b 0 1 3 0 0 0 4  
60 Sadowska Julia Gowino 6a 0 0 1 0 0 0 1  
61 Paszki Klaudia Gowino 4a 0 0 1 0 0 0 1  
62 Czerwionka Anna Gowino 4a 0 0 1 0 0 0 1  
63 Hermann Patrycja Gowino 4b 0 0 1 0 0 0 1  
64 Bujak Oliwia Gowino 4b 0 0 1 0 0 0 1  
65 Damp Zosia Gowino   0 0 1 0 0 0 1  
66 Kostuch Maja Gościcino 4b 0 0 1 0 0 0 1  
                       
  CHŁOPCY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Marzec Jakub Bolszewo   0 0 0 0 12 12 24 I
2 Lesner Kamil Bolszewo 6a 12 12 0 0 0 0 24 II
3 Paszke Oskar Gościcino 6a 0 10 12 0 0 0 22 III
4 Hinz Konrad Gościcino 4d 10 7 0 0 0 0 17  
5 Śliwiński Szymon Gościcino 4d 9 6 2 0 0 0 17  
6 Płotek Dawid Gowino 5b 0 9 9 0 0 0 18  
7 Dłubek Jan Gościcino 4d 8 0 0 0 0 0 8  
8 Angel Jakub Gościcino 4d 7 1 1 0 0 0 9  
9 Grubba Patryk Gościcino 4d 6 1 1 0 0 0 8  
10 Kankowski Paweł Gościcino 4d 5 1 1 0 0 0 7  
11 Kusz Patryk Gościcino 4d 4 1 0 0 0 0 5  
12 Kalinowslki Mateusz Gościcino 4d 3 1 7 0 0 0 11  
13 Jędrzejewski Miłosz Gościcino 4d 2 1 1 0 0 0 4  
14 Okroy Mateusz Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
15 Gouda Adrian Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
16 Ziemann Jakub Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
17 Bocian Maksymilian Gościcino 4d 1 1 1 0 0 0 3  
18 Ptach Dominik Gowino 5a 0 8 0 0 0 0 8  
19 Baranowski Mateusz Gowino 4b 0 5 0 0 0 0 5  
20 Soldatke Kamil Gowino 5a 0 4 8 0 0 0 12  
21 Toranczak Maksymilian Gowino 4b 0 3 1 0 0 0 4  
22 Pietrzak Michał Gowino 5b 0 2 0 0 0 0 2  
23 Januszkiewicz Adam Gowino 4b 0 1 1 0 0 0 2  
24 Kozłowski Piotr Gowino 5b 0 1 0 0 0 0 1  
25 Styn Kacper Gowino 6a 0 1 1 0 0 0 2  
26 Kaczmarek Wojciech Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
27 Kierznikiewicz Łukasz Gowino 5a 0 1 1 0 0 0 2  
28 Malinowski Krystian Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
29 Formella Mateusz Gowino 6a 0 1 1 0 0 0 2  
30 Kierznikiewicz Kamil Gowino 6a 0 1 0 0 0 0 1  
31 Koebke Adrian Gowino 4a 0 1 1 0 0 0 2  
32 Brzeski Oskar Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
33 Littwin Mikołaj Gowino 4b 0 1 0 0 0 0 1  
34 Szafan Michał Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
35 Blaszkowski Kamil Gowino 4b 0 1 1 0 0 0 2  
36 Styn Kacper Bolszewo 4a 0 1 0 0 0 0 1  
37 Czerwionka Oskar Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
38 Mierzyński Tymon Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1  
39 Patelczyk Jakub Gowino 6a 0 0 10 0 0 0 10  
40 Kendziora Michał Gowino 5a 0 0 6 0 0 0 6  
41 Digowski Patryk Gowino   0 0 5 0 0 0 5  
42 Boszman Igor Gowino 5b 0 0 4 0 0 0 4  
43 wojciechowski Tymon Gowino   0 0 1 0 0 0 1  
44 Damaszk Hubert Gowino 5a 0 0 1 0 0 0 1  
45 Mistrygosz Patryk Gowino 5b 0 0 1 0 0 0 1  
46 Kostuch Kacper Gościcino 4b 0 0 1 0 0 0 1  
47 Dzienisz Bartłomiej Gowino   0 0 1 0 0 0 1  
48 Bisewski Piotr Gowino   0 0 1 0 0 0 1  
49 Szulta Kacper Bolszewo VI 0 0 0 12 0 0 12  
                       
                       
  GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA                    
  DZIEWCZĘTA                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Mathea Natalia Gim 2g 8 10 12 10 12 12 64 I
2 Witt Karolina Gim 1j 6 7 9 8 0 10 40 II
3 Roda Maria Gim 3e 3 2 8 4 8 9 34 III
4 Kandziora Marta Gim 3j 12 9 0 0 0 0 21  
5 Klas Natalia Gim 1h 10 12 0 12 0 0 34  
6 Kowalewska Klaudia Gim 3g 9 8 0 0 0 0 17  
7 Białk Agata Gim 3g 7 0 0 0 0 0 7  
8 Wojciechowska Ewelina Gim 2g 5 0 10 0 0 0 15  
9 Syska Agata Gim 1f 4 6 0 0 0 0 10  
10 Gajewska Patrycja Gim 2g 2 4 6 0 0 0 12  
11 Potrykus Oliwia Gim 1i 1 0 0 5 0 0 6  
12 Szymerowska Wiktoria Gim 2j 1 0 0 0 0 0 1  
13 Myszka Daria Gim 2g 1 0 1 9 10 0 21  
14 Potrykus Natalia Gim 2g 1 1 0 0 0 0 2  
15 Tomaszewska Kinga Gim 2g 1 0 1 0 0 0 2  
16 Hebel Monika Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
17 Majkowska Natalia Gim 3f 1 0 0 0 0 0 1  
18 Jakubowska Daria Gim 3f 1 0 0 0 0 0 1  
19 Rompza Julia Gim 2g 1 0 0 0 0 0 1  
20 Roksz Marta Gim 3g 1 0 0 0 0 0 1  
21 Siecha Nikola Gim 2g 1 0 1 0 0 0 2  
22 Jetke Martyna Gim 1i 1 1 1 0 0 0 3  
23 Miotk Emilia Gim 2i 1 0 0 0 0 0 1  
24 Trotzka Patrycja Gim 1i 1 1 1 1 5 1 10  
25 Danilczyk Marta Gim 1j 1 0 0 0 0 0 1  
26 Browarczyk Julia Gim 2b 1 1 1 0 0 0 3  
27 Fauda Aleksandra Gim 3g 1 0 0 0 0 0 1  
28 Sikorra Paulina Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
29 Okroy Wiktoria Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
30 Danilczyk Ola Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
31 Lezner Patrycja Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
32 Gil Klaudia Gim 1i 1 0 0 0 4 0 5  
33 Damps Kamila Gim 3j 1 0 0 0 0 0 1  
34 Get Agnieszka Gim 3i 1 1 2 0 0 0 4  
35 Cieślewicz Dominika Gim 3i 1 0 0 0 0 0 1  
36 Gustowska Martyna Gim 3i 1 0 0 0 0 0 1  
37 Machniewicz Agata Gim 3i 1 0 0 0 0 0 1  
38 Bach Laura Gim 3e 1 0 0 0 0 0 1  
39 Płotka Marlena Gim 3e 1 0 0 0 0 0 1  
40 Dampc Zuzia Gim 3e 1 0 0 0 0 0 1  
41 Ebertowska Anna Gim 3e 1 1 1 0 0 0 3  
42 Brzeska Ola Gim 3e 1 1 1 0 0 0 3  
43 Puzdrowska Maja Gim 1h 0 5 0 7 0 7 19  
44 Koss Wiktoria Gim 2g 0 3 5 0 0 0 8  
45 Kass Vivian Gim 1g 0 1 4 0 0 1 6  
46 Puzdrowska Oliwia Gim 1h 0 1 1 3 0 5 10  
47 Grzywacz Pola Gim 1g 0 1 0 0 0 0 1  
48 Rompa Kaja Gim 1i 0 1 1 6 0 0 8  
49 Motycka Wiktoria Gim 1g 0 1 3 0 0 1 5  
50 Goralska Wiktoria Gim 1g 0 1 1 2 0 3 7  
51 Andryskowska Paulina Gim 1g 0 1 0 0 0 2 3  
52 Sikora Nikola Gim 2b 0 1 0 0 0 0 1  
53 Felikszowska Magdalena Gim 2b 0 1 1 0 0 0 2  
54 Żygo Paulina Gim 1g 0 1 1 0 6 1 9  
55 Koszałka Martyna Gim 1g 0 1 1 0 7 1 10  
56 Stencel Paulina Gim 1g 0 1 1 0 0 1 3  
57 Miks Katarzyna Gim 1g 0 1 1 0 0 0 2  
58 Żukowska Klaudia Gim 3j 0 1 0 0 0 0 1  
59 Kreft Hanna Gim 1i 0 1 1 0 0 0 2  
60 Ruszkowska Klaudia Gim 2b 0 1 0 0 0 0 1  
61 Karbowska Joanna Gim 2b 0 1 0 0 0 0 1  
62 Skarbek Aleksandra Gim 2c 0 0 7 0 0 0 7  
63 Lipińska Katarzyna Gim 1g 0 0 1 0 9 8 18  
64 Bielska Oliwia Gim 1g 0 0 1 0 0 6 7  
65 Szczypior Martyna Gim 1j 0 0 1 0 0 0 1  
66 Jankowska Agata Gim 2g 0 0 1 0 0 0 1  
67 Siemaszko Maja Gim 2j 0 0 1 0 0 0 1  
68 Zabratańska Sandra Gim 2g 0 0 1 0 0 0 1  
69 Bojka Roksana Gim 2b 0 0 0 1 0 0 1  
70 Szreder Zuzanna Gim 1g 0 0 0 0 0 0 1  
                       
  GIMNAZJUM – CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Czerwionka Norbert Gim 1g 10 10 10 12 12 12 66 I
2 Grzenkowicz Marcel Gim 1g 8 7 7 10 10 10 52 II
3 Hewelt Błażej Gim 3c 12 12 12 0 0 0 36 III
4 Zelewski Robert Gim 1g 9 9 8 0 0 0 26  
5 Patelczyk Nikodem Gim 3i 7 0 0 0 0 0 7  
6 Kleiment Pawel Gim 2g 6 5 6 0 0 0 17  
7 Szczodrowski Maurycy Gim 1g 5 0 1 0 7 0 13  
8 Dudziński Damian Gim 2h 4 1 1 0 0 0 6  
9 Kieliński Maciej Gim 1g 3 2 2 0 9 0 16  
10 Burghart Jonatan Gim 2g 2 0 1 0 0 0 3  
11 Gołąbek Adam Gim 3i 1 0 0 0 0 0 1  
12 Bach Fabian Gim 1g 1 0 0 0 0 0 1  
13 Miklewicz Błażej Gim 1g 1 1 1 0 0 0 3  
14 Patelczyk Kacper Gim 2g 1 1 1 0 0 0 3  
15 Kowalewski Rafał Gim 1g 1 1 1 0 6 8 17  
16 Damps Nikodem Gim 1g 1 1 1 0 0 0 3  
17 Szczodrowski Kajetan Gim 1g 1 0 4 9 8 0 22  
18 Gajewski Szymon Gim 1h 1 1 1 0 0 0 3  
19 Gruba Dominik Gim 1h 1 1 1 0 0 0 3  
20 Marszewski Michał Gim 1h 1 1 1 0 0 0 3  
21 Kwidziński Karol Gim 1g 1 1 1 0 1 0 4  
22 Lesner Dawid Gim 3h 0 8 0 0 0 0 8  
23 Bach Szymon Gim 2g 0 6 0 0 0 0 6  
24 Pranczk Patryk Gim 2g 0 4 3 0 0 0 7  
25 Chmura Mateusz Gim 2g 0 3 0 0 0 0 3  
26 Roda Michał Gim 1h 0 1 0 0 0 0 1  
27 Lange Bartosz Gim 1g 0 1 1 0 4 6 12  
28 Get Kamil Gim 1h 0 1 0 0 0 0 1  
29 Pyszka Patryk Gim 1g 0 1 1 0 0 9 11  
30 Bużan Dawid Gim 2g 0 1 0 0 0 0 1  
31 Dudziński Kacper Gim 2h 0 1 0 0 0 0 1  
32 Rompca Marek Gim 3j 0 1 0 0 0 0 1  
33 Hoft Nikodem Gim 3j 0 1 0 0 0 0 1  
34 Roda Błażej Gim 3j 0 1 0 0 0 0 1  
35 Ryzak Mateusz Gim 3j 0 1 0 0 0 0 1  
36 Paneto Marcel Gim 1g 0 1 1 0 5 0 7  
37 Napiontek Patryk Gim 2g 0 1 1 0 0 0 2  
38 Garstka Mikołaj Gim 1e 0 1 1 0 0 0 2  
39 Sakowski Mikołaj Gim 1g 0 1 1 0 3 5 10  
40 Hening Maciej Gim 1g 0 1 0 0 0 4 5  
41 Bochentyn Szymon Gim 1e 0 1 1 0 0 0 2  
42 Richter Maciej Gim 2g 0 1 1 0 0 0 2  
43 Bladowski Maciej Gim 2g 0 1 1 0 0 0 2  
44 Kołodziej Paweł Gim 1e 0 1 1 0 0 0 2  
45 Chmura Dominik Gim 2g 0 1 1 0 2 0 4  
46 Patok Łukasz Gim 2g 0 1 0 0 0 0 1  
47 Pranga Radek Gim 2g 0 1 1 0 0 0 2  
48 Mitrowski Maciej Gim 1e 0 1 0 0 0 0 1  
49 Klas Przemysław Gim 2c 0 1 0 0 0 0 1  
50 Lewiński Jan Gim 2c 0 1 0 0 0 0 1  
51 Roksz Szymon Gim 3f 0 1 0 0 0 0 1  
52 Byczk Patryk Gim 1f 0 1 1 7 0 7 16  
53 Rompca Mateusz Gim 3g 0 0 9 0 0 0 9  
54 Drawc Dawid Gim 2c 0 0 5 0 0 0 5  
55 Drawc Kamil Gim 2c 0 0 1 0 0 0 1  
56 Białk Karol Gim 1g 0 0 1 0 0 0 1  
57 Trendel Dawid Gim 2c 0 0 1 0 0 0 1  
58 Belloms Patryk Gim 2g 0 0 1 0 0 0 1  
59 Dampc Marcin Gim 1g 0 0 0 8 0 0 8  
                       
  KATEGORIA OPEN                    
  KOBIETY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesner Agata Bolszewo   0 0 0 0 0 12 12 I
2                      
                       
                       
  MĘŻCZYŹNI                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Wenata Paweł     0 0 0 12 12 0 24 I
2 Okon Maciej     0 0 0 10 0 0 10 II
3