Gmina wejherowo

Aktualności

Wyczynowy spacer z pieskiem w Zbychowie

Zawody w dogtrekkingu odbyły się w miniony weekend w Zbychowie. W „spacerowaniu” na czas z pieskiem wzięło udział 40 drużyn z całego województwa pomorskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawodnicy wraz ze swoimi pupilami mieli do pokonania trasy różnej długości. Do wyboru była trasa tzw. rekreacyjna na 10 km, dłuższa na 20 km i dla prawdziwych wyczynowców o dystansie 40 km. Pomimo trochę kapryśnej pogody, zarówno właściciele, jak i pieski w pieszą wycieczkę wybrali się w doskonałych humorach i co ważniejsze, w równie dobrych ją zakończyli!
Dogtrekking to sposób na aktywny wypoczynek w towarzystwie swojego psa. Jest skierowany do wszystkich, którzy lubią spacery i chcą w towarzystwie swojego pupila i wiernego przyjaciela poznać ciekawe i malownicze miejsca naszego regionu. Zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z dogtrekkingiem. To kolejna szansa na powiększenie dorobku punktowego w klasyfikacji, a także doskonała okazja na atrakcyjne spędzenie czasu ze swoim pupilem.

zobacz zdjęcia