Gmina wejherowo

Aktualności

Ważne !!! Zmiany w terminarzu Ligi Orlika

 

 

Ze względu na niestawienie się na dwóch spotkaniach drużyna Bolszewianki Bolszewo II zgodnie z pkt. 6 ust. 13 regulaminu zostaje wykluczona z rozgrywek Ligi Orlika.

Wszystkie spotkania z ta drużyną zostają zweryfikowane i oddane walkowerem (3:0). W związku z tym zmianom uległ terminarz i godziny rozpoczęcia spotkań. Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym harmonogramem potyczek ligowych. Ze względu na prośbę uczestniczących drużyn cała IV kolejkę z dn. 07.09.2013 r. przesuwamy na dzień 19.10.2013r. Tym samym zakończenie sezonu przesunie się o tydzień.

             

               TERMINARZ LIGOWY PO ZMIANACH

                                             „LIGA ORLIKA GMINY WEJHEROWO”                            

 

I

Kolejka

 

17.08.2013r.

14:00

Pudelsi

5:0

Ajax

15:00

ProFan

8:1

Amator

16:00

Kniewo

3:0 „wo”

Bolszewianka II

17:00

Junak

4:5

Bolszewianka I

18:00

Sparta

3:5

Sopieszyno

II

Kolejka

 

24.08.2013r.

14:00

Sopieszyno

4:0

Ajax

15:00

Bolszewianka I

8:3

Pudelsi

16:00

Bolszewianka II

0:3 „wo”

Junak

17:00

Amator

5:7

Kniewo

18:00

Sparta

2:10

ProFan

III

Kolejka

 

31.08.2013r.

14:00

ProFan

:

Sopieszyno

15:00

Junak

:

Amator

16:00

Kniewo

:

Sparta

17:00

Ajax

:

Bolszewianka I

„wo” 3:0

Pudelsi

:

Bolszewianka II

IV

Kolejka

 

14.09.2013r.

14:00

Kniewo

:

Sopieszyno

15:00

Junak

:

ProFan

16:00

Pudelsi

:

Sparta

17:00

Ajax

:

Amator

„wo” 3:0

Bolszewianka I

:

Bolszewianka II

V

Kolejka

 

21.09.2013r.

14:00

Amator

:

Bolszewianka I

15:00

Sparta

:

Ajax

16:00

ProFan

:

Pudelsi

17:00

Kniewo

:

Junak

„wo” 3:0

Sopieszyno

:

Bolszewianka II

VI

Kolejka

 

28.09.2013r.

14:00

Junak

:

Sopieszyno

15:00

Pudelsi

:

Kniewo

16:00

Ajax

:

ProFan

17:00

Bolszewianka I

:

Sparta

„wo” 3:0

Amator

:

Bolszewianka II

VII

Kolejka

 

05.10.2013r.

14:00

Sopieszyno

:

Amator

15:00

Kniewo

:

Ajax

16:00

ProFan

:

Bolszewianka I

17:00

Junak

:

Pudelsi

„wo” 3:0

Sparta

   :

Bolszewianka II

VIII

Kolejka

 

12.10.2013r.

14:00

Pudelsi

:

Sopieszyno

15:00

Ajax

:

Junak

16:00

Bolszewianka I

:

Kniewo

17:00

Amator

:

Sparta

„wo” 3:0

ProFan

:

Bolszewianka II 

IX

Kolejka

 

19.10.2013r.

14:00

Sopieszyno

:

Bolszewianka I

15:00

Amator

:

Pudelsi

16:00

Sparta

:

Junak

17:00

ProFan

:

Kniewo

„wo”

3:0

Ajax

:

Bolszewianka II