Gmina wejherowo

Aktualności

Tłumy na „Pożegnaniu Wakacji” w Dworku

Wakacje mamy już za sobą. Aby umilić dzieciom i ich rodzicom powrót do szkolnych obowiązków, w Dworku Drzewiarza odbył się festyn –  „Pożegnanie Wakacji”. W sobotnie popołudnie przy tamtejszej scenie letniej bawiły się całe rodziny!


 

 

Wymarzona wręcz pogoda przyciągnęła do Dworku Drzewiarza prawdziwe tłumy, spragnione dobrej zabawy na świeżym powietrzu, w letnim jeszcze słońcu. A tej tego dnia na pewno nie zabrakło. O fantastyczną atmosferę postarał się Teatr Muzyczny Hals, który do wspólnego tańca i śpiewu angażował wszystkie chętne dzieci. Prawdziwą gratką, nie tylko dla milusińskich, był występ iluzjonisty, zadziwiającego zręcznością podczas żonglowania i sprytem podczas prezentacji kolejnych sztuczek. Również podczas tego występu dzieci próbowały swoich sił w magii, bawiąc się przy tym i zaskakując innych posiadaniem niezwykłych umiejętności!

Poza atrakcjami na scenie, wokół niej można było obejrzeć pokaz samochodów RC, zorganizowany przez kolekcjonerów z Wejherowa, skorzystać z placu zabaw z dmuchanymi zamkami oraz bogatej bazy gastronomicznej.

zobacz zdjęcia