Gmina wejherowo

Aktualności

Wyniki / Terminarz rozgrywek ligowych – Halowa Liga Sołeckiej Gminy Wejherowo – sezon 2017

 

HALOWA LIGA SOŁECKA GMINY WEJHEROWO –  SEZON 2017

 

TABELA LIGOWA:

 

 

 

 

 

Miejsce

Drużyna

Punkty

Strzelone

Stracone

+/-

1.

KS KNIEWO

15

38

18

+20

2.

HATERS

15

37

10

+27

3.

AMATOR GOŚCICINO

12

33

21

+12

4.

             MARK METAL BOLSZEWO

10

24

23

+1

5.

PROFAN GOŚCICINO

7

26

21

+5

6.

ORLE

3

24

42

-18

7.

MARKISOL

0

17

64

– 47

 

 

TERMINARZ / WYNIKI:

 

1 KOLEJKA 08.01.2017 R. (NIEDZIELA)

I MECZ -10:30 AMATOR GOŚCICINO – KS KNIEWO 6:5 

BRAMKI AMATOR: M.BIAŁK X4, M.KLOKA X1, S.KRAUSE X1  

BRAMKI KS KNIEWO: P.SPŁAWIŃSKI X2, P.ZIEGERT X1, K.JAKS X1, SAMOBÓJ

 

II MECZ -11:20 MARKISOL – PROFAN GOŚCICINO 3:10

BRAMKI MARKISOL: M.RIBAKOWSKI X1, B.ŻYWICKI X1, D.SZOTROWSKI X1

BRAMKI PROFAN: A.ZALEWSKI X4, G.GIEBAS X3, T.SZULC X1, M.BLOCK X1, D.KLEIN X1

    

III MECZ -12:15 MARK METAL BOLSZEWO – ORLE 6:2

BRAMKI MARK METAL: P.RUCIŃSKI X2, A.WAŚNIEWSKI X1, Ł.DASZKE X2, F.SZORNAK X1

BRAMKI ORLE: K.BUŻAN X2   

                             PAUZA – HATERS

 

2 KOLEJKA 15.01.2017 R. (NIEDZIELA)

I MECZ -10:30 PROFAN GOŚCICINO – MARK METAL BOSZEWO  2:2

BRAMKI PROFAN: G.GIEBAS X1, D.GUENTHER X1

BRAMKI MARK METAL: Ł.PATELCZYK X1, S. ANDRYSKOWSKI X1

   

II MECZ -11:20 AMATOR GOŚCICINO – MARKISOL 7:2

BRAMKI AMATOR: M. PAWŁOWSKI X3, M.BIAŁK X3, M.KLEIN X1

BRAMKI MARKISOL: B. ŻYWICKI X2     

III MECZ -12:15 HATERS – KS KNIEWO 3:6

BRAMKI HATERS: G.PRANSCHKE X2, K.CZARNOCKI X1

BRAMKI KS KNIEWO: P.SPŁAWIŃSKI X2, K.SPŁAWIŃSKIX3, P.BIANGAX1

                                    PAUZA – ORLE

 

 

3 KOLEJKA 29.01.2017 R. (NIEDZIELA)

I MECZ -10:30 MARKISOL – HATERS 1:11

BRAMKA MARKISOL: T. KOLIŃSKI

BRAMKI HATERS: Ł. CZARNECKI X5, B. LEZNER X2, Ł. OBERZIG X2, G. PRANSCHKE X2

II MECZ -11:20 MARK METAL BOLSZEWO – AMATOR GOŚCICINO 5:4

BRAMKI MARK METAL: M. HENNIG X2, Ł. PATELCZYK X1, P.RUCIŃSKI X1, M. KAS X1

BRAMKI AMATOR: M. BIAŁK X2, M. HEWELT X1, M. KLEIN X1

III MECZ -12:15 ORLE – PROFAN GOŚCICINO 5:10

BRAMKI ORLE: K. BUŻAN X4, J. CHMIELEWSKI X1

BRAMKI PROFAN: G. GIEBAS X3, M. BLOCK X2, A. ZALEWSKI X2, D. KLEIN X2, D. GUENTHER X1

                                   PAUZA –  KS KNIEWO

 

4 KOLEJKA 05.02.2017 R. (NIEDZIELA)

I MECZ – 10:30 AMATOR GOŚCICINO – ORLE 12:0

BRAMKI AMATOR: M. BIAŁK X5, M. PAWŁOWSKI X4, S. KRAUSE X2, P. ZADROWSKI X1

II MECZ – 11:20 HATERS – MARK METAL BOLSZEWO 8:0

BRAMKI HATERS: B. LESNER X2, S. KANZ X4, P. GAJEWSKI X1, R CZARNECKI X1

III MECZ – 12:15 KS KNIEWO – MARKISOL 13:4

BRAMKI KNIEWO: P. BIANGA X4, K. SPŁAWIŃSKI X1, K. JAKS X1, P. SPŁAWIŃSKI X6, BRAMKA SAMBÓJCZA

BRAMKI MARKISOL: M. RIBAKOWSKI X2, M. PIASK X1, D. SZOTROWSKI X1

                                                PAUZA – PROFAN GOŚCICINO

 

5 KOLEJKA 12.02.2017 R.  (NIEDZIELA)

I MECZ – 10:30 MARK METAL BOLSZEWO – KS KNIEWO  2:5

BRAMKI MARK METAL: F. SZORNAK X1, P. HENNING X1

BRAMKI KS KNIEWO: P. SPŁAWIŃSKI X3, P. BUDNIKX2

II MECZ – 11:20 ORLE – HATERS 0:3 VO.

III MECZ 12:15 PROFAN GOŚCICINO – AMATOR GOŚCICINO 2:3

BRAMKI PROFAN: A. ZALEWSKI X1, D. GUENTHER X1

BRAMKI AMATOR: M. BIAŁK X3

                                                             PAUZA – MARKISOL

 

 

 

6 KOLEJKA 19.02.2017 R. (NIEDZIELA)

I MECZ – 10:30 HATERS – PROFAN GOŚCICINO 5:2

BRAMKI HATERS: S. KANZ X2, Ł. CZARNECKI X2, B. LEZNER X1

BRAMI PROFAN: T. SZULC X2

II MECZ – 11:20 KS KNIEWO – ORLE 6:3

BRAMKI KS KNIEWO: K. SPŁAWIŃSKI X2, P. SPŁAWIŃSKI X2, P. BUDNIK X1, T. GERMAN X1

BRAMKI ORLE: K. BUŻAN X1, A. ŚWITAŁA X1, J. TROCKI X1

III MECZ – 12:15 MARKISOL – MARK METAL BOLSZEWO 2:9

BRAMKI MARKISOL: D. SZOTROWSKI X1, R. MISZKA X1

BRAMKI MARK METAL: Ł. DASZKE X4, M. KAS X1, P. RUCIŃSKI X1, M. HENNING X1, A. WAŚNIEWSKI X2

                              PAUZA – AMATOR GOŚCICINO

 

7 KOLEJKA  TERMIN OSTATNIEJ KOLEJKI WYZNACZONY ZOSTAŁ NA DZIEŃ 25.02.2017 R. (SOBOTA). ZMIANIE ULEGŁA RÓWNIEŻ GODZINA ROZGRYWANIA SPOTKAŃ LIGOWYCH. BEZPOŚREDNIO PO OSTATNIM MECZU ODBĘDZIE SIĘ CEREMONI ZAKOŃCZENIA LIGI HALOWEJ. OBECNOŚĆ WSZYSTKICH DRUŻYN OBOWIĄZKOWA.

I MECZ – 13:00 ORLE – MARKISOL 14:5

BRAMKI ORLE:  K. BUŻAN X2, J. CHMIELEWSKI X3, A. ŚWITAŁA X5, S. TROCKI X1, K. MARCINKOWSKI X1, SAMOBÓJ X2

BRAMKI MARKISOL:  M. RIBAKOWSKI X4, R. MISZKA X1

II MECZ – 13:50 PROFAN GOŚCICINO – KS KNIEWO 0:3 VO

III MECZ – 14:40 AMATOR GOŚCICINO – HATERS 1:7

BRAMKA AMATOR: M. BIAŁK

BRAMKI HATERS: B. LESNER X2, Ł. CZARNECKI X2, R. CZARNECKI X3

                                              PAUZA – MARK METAL BOLSZEWO

 

 

 

 

STRZELCY:

 

PROFAN GOŚCICINO:

A.ZALEWSKI – 7

G. GIEBAS –7

T. SZULC – 3

M. BLOCK – 3

D. KLEIN – 3

D. GUENTHER – 3

 

MARK METAL BOLSZEWO:

P. RUCIŃSKI – 4

A. WAŚNIEWSKI – 3

Ł. DASZKE –  6

F. SZORNAK – 2

Ł. PATELCZYK – 2

S. ANDRYSKOWSKI – 1

M. HENNING – 4

M. KAS – 2

 

AMATOR GOŚCICINO:

M. BIAŁK- 18

M. KLOKA – 1

S. KRAUSE – 3

M. PAWŁOWSKI – 7

M. KLEIN – 2

M. HEWELT – 1

P. ZADROWSKI – 1

 

HATERS:

G. PRANSCHKE – 4

K. CZARNOCKI – 1

Ł. CZARNECKI – 9

B. LEZNER – 7

Ł. OBERZIG – 2   

S.KANZ – 6

R. CZARNECKI – 4

P. GAJEWSKI – 1

 

KS KNIEWO:

P. SPŁAWIŃSKI – 15

K. SPŁAWIŃSKI – 6

P. ZIEGERT – 1

K. JAKS 2

P. BIANGA – 5

P. BUDNIK – 3

T. GERMAN – 1

 

ORLE:

K. BUŻAN – 9

J. CHMIELEWKSKI – 4

A. ŚWITAŁA – 6

J. TROCKI – 2

K. MARCINKOWSKI – 1

 

MARKISOL:

M. RIBAKOWSKI – 4

B. ŻYWICKI – 3

D. SZOTROWSKI – 3

T. KOLIŃSKI – 1

M. PIASK – 1

R. MISZKA – 2