Gmina wejherowo

Stowarzyszenia

Stowarzyszenia

Wykaz stowarzyszeń z terenu gminy Wejherowo

Lp. Nazwa organizacji pozarządowej/stowarzyszenia Adres siedziby
1. Uczniowski Klub Sportowy Olimp Bolszewo ul. Leśna 34, 84-239 Bolszewo
2. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino Eco – Kąpino ul. Modrzewiowa 4, 84-200 Kąpino
3. Proaktywni ul. Zamostna 48, 84-252 Orle
4. Orle to MY ul. Boczna 1, 84-252 Orle
5. Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo ul. Reja 9, 84-239 Bolszewo
6. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Gminy Wejherowo ul. Zamostna 1, 84-239 Bolszewo
7. Stowarzyszenie Przyjaciół Gniewowa ul. Spacerowa 2, 84-206 Gniewowo
8. Stowarzyszenie Szansa dla Nas Łężyce, Al. Parku Krajobrazowego 84-207 Koleczkowo
9. Młodzieżowy Klub Sportowy ProFan Gościcino ul. Słoneczna 40, 84-241 Gościcino
10. Bolszewski Klub Rowerowy Cyklista Bolszewo ul. Zamostna 1, 84-239 Bolszewo
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Bolszewie ul. Szkolna 84, 84-239 Bolszewo
12. Ochotnicza Straż Pożarna w Kniewie Aleja Lipowa 14, 84-252 Kniewo
13. Ochotnicza Straż Pożarna w Gościcinie ul. Drzewiarza 22, 84-241 Gościcino
14. Koło Gospodyń Wiejskich w Kniewie Aleja Lipowa 102, 84-252 Kniewo
15. Akademia Sportów Walki i Fitness „Free Fight” ul. Świerkowa 4, 84-239 Bolszewo
17. Kolegium Zakonu Pijarów Bolszewo ul. Konarskiego 1, 84-239 Bolszewo
18. Stowarzyszenie Akademia Złotego Wieku Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie ul. Kwiatowa 17A, 84-252 Orle
19. Stowarzyszenie Sportów Walki i Lekkiej Atletyki Shotokan ul. Żeromskiego 5, 84-239 Bolszewo
20. Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów ul. Drzewiarza 2, 84-241 Gościcino
21. Katolicki Klub Sportowy Orle ul. ZamoSTNA 2b, 84-252 Orle
22. Stowarzyszenie „Nasze Bolszewo” ul. Leśna 21, 84-239 Bolszewo
23. Polski Związek Gołebi Pocztowych Oddział Wejherowo – Sekcja Centrum Gościcino ul. Kochanowska 16, 84-241 Gościcino

 

Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Wejherowo

Lp. Prezes Naczelnik
1. OSP GÓRA – Monika Dampc, 84 -252 Góra, ul. Szkolna 19 Grzegorz Wójtowicz, 84 – 252, Wiejska 28/2
2. OSP BOLSZEWO – Grzegorz Hinz, 84 – 239 Bolszewo, ul. Szkolna 84 Bach Waldemar, 84 – 239 Bolszewo, ul. Zamostna 14D
3. OSP ZBYCHOWO – Jerzy Szymański, ul. Kamienna 12, Zbychowo Zbigniew Liss, ul. Kaszubska 134
4. OSP KNIEWO – Piotr Syrocki, ul. Aleja Lipowa 60, Kniewo Grzegorz Maszota, ul. Aleja Lipowa 106
5. OSP Nowy Dwór Wejherowski – Dariusz Grubba, ul. Kwiatowa 16 Roman Dopke, ul. Szkolna 17
6. OSP Gowino Mateusz Kendziora, ul. Długa 14
7. OSP Reszki – Patryk Dawidowski Piotr Goike
8. OSP Gniewowo – Stanisław Maciejewski, ul. Wejhera 27 Jarosław Górski – ul. Wejhera 32
9. OSP ORLE – Mirosław Sikora, ul. Zamostna 13 Adam Klewer, ul. Bukowa 13
10. OSP GOŚCICINO – Jerzy Sawoniuk, ul. Grzybowa 6 Bernard Bieszk, ul. Drzewiarza