Gmina wejherowo

Aktualności

Nowe place zabaw w Ustarbowie i Kniewie

Odbiory techniczne dwóch placów zabaw odbyły się w minionym tygodniu w Ustarbowie i Kniewie w obecności zastępcy wójta Macieja Milewskiego, pracowników Urzędu Gminy, wykonawcy, jak również radnych i sołtysów.

 Place zabaw to zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i urządzenia fitness dla dorosłych, jak również ławki i śmietniki. Tereny pod place zabaw zostały wyrównane oraz obsiane trawą. Powstały na nich alejki spacerowe oraz tablice informujące o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na obiektach. Zapraszamy do korzystania i życzymy wspaniałej zabawy!

 28 sierpnia dokonano również odbioru technicznego parkingu przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Orlu. Parking o łącznej powierzchni 755 m2 wykonano z kostki brukowej oraz płyt meba. Koszt budowy wynosi ok. 98 tys zł. W odbiorze wzięli udział zastępca wójta Maciej Milewski, pracownicy Urzędu Gminy, wykonawca oraz zastępca dyrektora szkoły podstawowej Anna Krampichowska. Informujemy również, że przy szkole podstawowej w Orlu trwa budowa kolejnego, 6 już w gminie Wejherowo placu zabaw w ramach programu „Radosna Szkoła”.