Gmina wejherowo

Aktualności

Limo zgromadził tłumy w Bolszewie

Ten, kto nie zjawił się 27 stycznia w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie, zdecydowanie miał czego żałować. Kabaret Limo z Gdańska wystąpił w niej dla kilkuset osób, inaugurując tym samym nowy, artystyczny cykl pn. „Piątek z kulturą”. 


 

Znany w całym kraju kabaret Limo przyciągnął do Bolszewa rzesze mieszkańców Gminy Wejherowo. Wraz z nimi na widowni zasiedli także goście przybyli niemalże z całego województwa.  Z pewnością zarówno jednym i drugim nieobce było poczucie humoru pięciorga artystów, których znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim doskonała improwizacja. Nie zabrakło jej również podczas piątkowego występu. I tak widownia co jakiś czas zaśmiewała się z zabawnych nawiązań do pracy samorządowców czy nauczycieli, jak również skeczy o babci i wnuczku, baranie schowanym w walizce czy też niewidomym asystencie stomatologa. Były one częścią najnowszego programu kabaretu, pn. Niebieski Migdał. W skład kabaretu wchodzi: Abelard Giza, Szymon Jachimek, Wojciech Remiszewski i Ewa Błachnio.  Artyści wspólnie występują od 1999 r.
Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejny występ z cyklu „Piątki z kulturą”.  W ostatni piątek lutego w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie wystąpi kabaret Widelec.  Wstęp wolny!

 

Zobacz zdjęcia