Gmina wejherowo

Aktualności

Kto w tym roku zdobędzie KASZUBSKIE SZMARAGDY?

LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „KASZUBSKA DROGA” ZAPRASZA DO UDZIAŁU W II EDYCJI KONKURSU O CERTYFIKAT MARKI LOKALNEJ „KASZUBSKIE SZMARAGDY”

POSZUKUJEMY: charakterystycznych dla regionu lokalnych produktów wytwarzanych w sposób nie masowy, przyjazny dla środowiska, z surowców lokalnie dostępnych.

KATEGORIE:

LOKALNE SMAKI KASZUB,

Lokalne potrawy regionu,

Lokalne napoje regionu. 

SZTUKA NA  KASZUBACH (wykorzystująca elementy związane z regionem),

LOKALNY PRODUKT TURYSTYCZNY,

INICJATYWA LOKALNA.

PRZEBIEG KONKURSU

Od dnia 17 marca 2014 do 18 kwietnia  2014 roku dostarczenie przez zainteresowanych wypełnionej karty zgłoszenia + zaprezentowanie go w przypadku produktu niespożywczego w dowolnej formie umożliwiającej Kapitule Konkursu zapoznanie się z nim oraz ocenę jego charakterystycznych cech. Prezentacja produktów spożywczych dostarczona w dniu obrad Kapituły Konkursu (zgłaszający swe produkty spożywcze poprzez kartę zgłoszeniową złożoną w terminie do 18 kwietnia 2014 roku zostaną poinformowani o w/w terminie obrad Kapituły Konkursu).

Wyłonienie nominowanych do przyznania certyfikatu w II edycji konkursu Produkt Markowy „Kaszubskie Szmaragdy”.

Wręczenie w dniu 17 maja 2014 roku Certyfikatów Produktu Markowego „Kaszubskie Szmaragdy” i wyróżnień zwycięzcom na uroczystej Gali podczas II Finału Konkursu o Certyfikat Marki Lokalnej „Kaszubskie Szmaragdy”.

NAGRODY

W każdej z kategorii  przyznany zostanie 1 Certyfikat: Produkt Markowy „Kaszubskie Szmaragdy” wraz ze statuetką i nagrodą oraz po jednym wyróżnieniu i nagrodzie dla każdej z kategorii. 

Regulamin Konkursu o Certyfikat  Marki Lokalnej dostępny jest na stronie: www.kaszubskadroga.pl

Wszelkich informacji o konkursie udziela biuro Lokalnej Grupy Działania „Kaszubska Droga:. tel. 58 676-11-11, tel. kom. 668-522-476, 668-521-941 

e-mail:biuro@kaszubskadroga.pl