Gmina wejherowo

Aktualności

Kalendarz/wyniki szkolnych zawodów sportowych w roku szkolnym 2016/2017

 

 

                                                                                 KALENDARZ  GMINNYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA  ROK SZKOLNY  2016-2017

 

L.p.

Nazwa imprezy/dyscyplina

Data

Miejsce

Początek zawodów

1.

Szachy drużynowe

05.10.2016 r. (środa)

SSP Bolszewo

9:00

2.

Sztafetowe Biegi Przełajowe ( dz. 600m chł. 800m)

29.09.2016 r. (czwartek)

Bolszewo

10:00

3.

Drużynowe Biegi Przełajowe

Zawody do ustalenia

 

 

4.

Halowa Piłka Nożna Szkół Wiejskich

17.10.2016 r. (poniedziałek)

SSP Gowino

9:00

5.

Unihokej Dziewcząt

21.10.2016 r. (piątek)

SSP Orle

9:00

6.

Unihokej Chłopców

28.10.2016 r. (piątek)

SSP Orle

9:00

7.

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt

08.11.2016 r. (wtorek)

SSP Orle

9:00

8.

Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców

08.11.2016 r. (wtorek)

SSP Orle

9:00

9.

Mini Piłka Siatkowa  Dziewcząt

09.02.2017 r. (czwartek)

SSP Orle

9:00

10.

Mini Piłka Siatkowa  Chłopców

10.02.2017 r. (piątek)

SSP Orle

9:00

11.

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

11.01.2017 r. (środa)

SSP Gościcino

9:00

12.

Mini Piłka Ręczna Chłopców

12.01.2017 r. (czwartek)

SSP Gościcino

9:00

13.

Mini Koszykówka Dziewcząt

14.03.2017 r. (wtorek)

SSP Gościcino

9:00

14.

Mini Koszykówka Chłopców

16.03.2017 r. (czwartek)

SSP Gościcino

9:00

15.

Czwórbój LA Dziewcząt

08.05.2017 r. (poniedziałek)

Bolszewo

10:00

16.

Czwórbój LA Chłopców

09.05.2017 r. (wtorek)

Bolszewo

10:00

17.

Mini Piłka Nożna Chłopców

06.04.2017 r. (czwartek)

SSP Gościcino

9:00

18.

Mini Piłka Nożna Dziewcząt

12.04.2017 r. (środa)

SSP Gościcino

9:00

 

19.

Dwa ognie usportowione (dla klas IV)

16.12.2016 r. (piątek)

SSP Gowino

9:00

20.

Sztafety sprawnościowe (klasa II)

25.04.2017 r. (wtorek)

SSP Orle

9:00

21.

Sztafety sprawnościowe (klasa III)

28.04.2017 r. (piątek)

SSP Orle

9:00

22.

Badminton drużynowy

Zawody do ustalenia

 

 

 

KALENDARZ POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2016 – 2017

 

 

 

L.p.

DYSCYPLINA

DATA

POWIAT

PÓŁFINAŁY

FINAŁY

1

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 (600m i 800m)

11.10.2016

Stadion MOSiR Reda

——————

19.10.2016 Garczyn

2

Szachy drużynowe

12.10.2016

ZS nr 1 Wejherowo

Wejherowo

20.10.2016   Kwidzyn

3

Halowa Piłka Nożna Szkół Wiejskich

20.10.2016

Linia

Kartuzy

04.11.2016 Przechlewo

4

Badminton Dziewcząt i Chłopców

27.10.2016

Hala sportowa Szemud

Wejherowo

17.11.2016  Gniew

5

Unihokej Dziewcząt

08.11.2016

Rumia

Wejherowo

01.12.2016 Gdynia

6

Unihokej Chłopców

09.11.2016

Rumia

Wejherowo

02.12.2016 Gdynia

7

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

14.11.2016

MOSiR Rumia

Kartuzy

06.12.2016 Gdynia

8

Pływanie drużynowe

09.01.2017

Basen MOSiR Rumia

——————-

09.02.2017

9

Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt

14.02.2017

SP nr 9 Rumia

Kartuzy

09.03.2017 Starogard

10

Mini Piłka Siatkowa Chłopców

15.02.2017

SP nr 9 Rumia

Puck

10.03.2017 Kwidzyn

11

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

22.02.2017

Bolszewo

Wejherowo

16.03.2017 Nowa Karczma

12

Mini Piłka Ręczna Chłopców

23.02.2017

Bolszewo

Kartuzy

17.03.2017 Kartuzy

13

Mini Koszykówka Chłopców

28.03.2017

SP nr 8 Wejherowo

Wejherowo

09.05.2017 Sopot

14

Mini Koszykówka Dziewcząt

30.03.2017

SP nr 8 Wejherowo

Lębork

08.05.2017 Kartuzy

15

Drużynowe Biegi Przełajowe

 

05.04.2017

Rumia

——————–

11.04.2017 Człuchów

16

Mini Piłka Nożna Chłopców

25.04.2017

Choczewo

Lębork

12.05.2017 Nowy Staw

17

Mini Piłka Nożna Dziewcząt

26.04.207

Choczewo

Wejherowo

31.05.2017 Gdynia

18

Czwórbój LA Dziewcząt

17.05.2017

Stadion MOSiR Rumia

—————–

25.05.2017 Chojnice

19

Czwórbój LA Chłopców

18.05.2017

Stadion MOSiR Rumia

——————-

25.05.2017 Chojnice

20

Siatkówka plażowa Dziewcząt

05.2017

Rumia

Puck

08.06.2017 Gdynia

21

Siatkówka plażowa Chłopców

05.2017

Rumia

Puck

09.06.2017  Jastarnia

 

 

 

 

DYSCYPLINA NIEPUNKTOWANA

Data

Powiat

 

Finał

1

Dwa ognie usportowione

13.01.2017

ZS nr 1 Wejherowo

Wejherowo

24.02.2017 Gdańsk

2

Halowa Lekkoatletyka

03.02.2017

ZS nr 1 Wejherowo

 

 

3

Halowa Lekkoatletyka dla klas IV i mł.

10.03.2017

ZS nr 1 Wejherowo

———————–

———–

4

Żeglarstwo

———

———————-

—————————

02-04.06.2017 Gdynia

5

Sztafety sprawnościowe (klasy II-III)

05.2017

ZS nr 1 Wejherowo

Lębork

06.2017  Tczew

 

Początek wszystkich zawodów powiatowych o godz. 9.00.

 

Dana dyscyplina sportowa będzie dyscypliną punktowaną, jeśli w zawodach wystartuje co najmniej 11 powiatów z województwa pomorskiego !!!

 

 

KALENDARZ POWIATOWEJ GIMNAZJADY NA ROK SZKOLNY 2016– 2017

 

L.p.

DYSCYPLINA

DATA

POWIAT

PÓŁFINAŁ

FINAŁ

1

Sztafetowe Biegi Przełajowe

(800m i 1000m)

11.10.2016

Stadion MOSiR Reda

————–

19.10.2016  Garczyn

2

Szachy drużynowe

12.10.2016

ZS nr 1 Wejherowo

Wejherowo

20.10.2016  Kwidzyn

3

Unihokej Chłopców

26.10.2016

MOSiR Rumia

Wejherowo

29.11.2016   Gdynia

4

Badminton Dziewcząt i Chłopców

27.10.2016

Hala sportowa Szemud

Wejherowo

18.11.2016   Gniew

5

Unihokej Dziewcząt

07.11.2016

ZS nr 1 Wejherowo

Wejherowo

28.11.2016   Gdynia

6

Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

10.11.2016

MOSiR Rumia

Kartuzy

06.12.2016   Gdynia

7

Pływanie drużynowe

09.01.2017

Basen MOSiR Rumia

————-

09.03.2017 

8

Piłka Ręczna Dziewcząt

28.02 – 01.03.2017

Bolszewo

Wejherowo

21.03.2017   Kwidzyn

9

Piłka Ręczna Chłopców

02 – 03.03.2017

Bolszewo

Kartuzy

22.03.2017    Słupsk

10

Koszykówka Chłopców

16.03.2017

ZS nr 3 Wejherowo

Wejherowo

06.04.2017  Sopot

11

Koszykówka Dziewcząt

17.03.2017

MOSiR Rumia

Kartuzy

07.04.2017  Sopot

12

Piłka Siatkowa Dziewcząt

22.03.2017

ZS nr 2 Reda

Kartuzy

26.04.2017 Kartuzy

13

Drużynowe Biegi Przełajowe

 (1500 i 2000m)

05.04.2017

Rumia

————-

11.04.2017  Człuchów

14

Piłka Siatkowa Chłopców

07.04.2017

MOSiR Rumia

Puck

27.04.2017 Malbork

15

Piłka Nożna Dziewcząt  6 – osobowa

27.04.2017

Rumia

Wejherowo

18.05.2017 Wejherowo

16

Piłka Nożna Chłopców  6- osobowa

26.04.2017

Stadion GKS Linia

Lębork

17.05.2017 Lębork

17

Indywidualna Lekkoatletyka

05.2017

Cetniewo

—————

22.05.2017 Słupsk

18

Siatkówka plażowa Dziewcząt

05.2017

Rumia

Puck

12.06.2017 Gdynia

19

Siatkówka plażowa Chłopców

05.2017

Rumia

Puck

13.06.2017  Tczew

 

 

DYSCYPLINA NIEPUNKTOWANA

Data

Powiat

 

Finał

1

Halowa Lekkoatletyka

12.01.2017

Hala MOSiR Rumia

—————-

—————————

2

Futsal chłopców

15.02.2017

ZS Linia

————–

         ————————

3

Futsal dziewcząt

16.02.2017

ZS Linia

——————–

—————————-

4

Żeglarstwo

—————

—————-

———————–

02-04.06.2017  Gdynia

          Początek wszystkich zawodów powiatowych o godz. 9.00, z wyjątkiem sztafetowych biegów przełajowych – 10.30

   

Dana dyscyplina sportowa będzie dyscypliną punktowaną, jeśli w zawodach wystartuje co najmniej 11 powiatów z województwa pomorskiego !!!