Gmina wejherowo

Aktualności

III Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Kompleks sportowy „Orlik” przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Gościcinie kolejny raz był areną zmagań piłkarskich. Właśnie tam zostały przeprowadzone eliminacje gminne III Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska. 


Celem organizacji turnieju było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentowała naszą Gminę w zawodach szczebla wojewódzkiego. Wzięły w nim udział ekipy chłopców w kategorii 12-13 lat oraz chłopcy w kategorii 10-11 lat. W dwóch rocznikach rywalizowało ze sobą 6 drużyn wywodzących się
ze szkół gminy Wejherowo – SSP Gościcino, SG Bolszewo.
W młodszej kategorii po rozegraniu spotkań systemem „każdy z każdym” smak zwycięstwa poczuli zawodnicy FC Gościcino zdobywając 4 pkt., na drugim miejscu uplasowała się drużyna Matos, a trzecie miejsce na podium przypadło drużynie Gold Team. W decydującym spotkaniu starszego rocznika zespół Gościcina nie pozostawił żadnych złudzeń ambitnie grającej drużynie Gladiatorów Gościcino wygrywając 4:2. Po ostatecznym rozstrzygnięciu wyników w każdej kategorii wiekowej nadszedł czas na najprzyjemniejszą część zawodów, czyli wręczenie nagród zespołowych. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary z rąk organizatora i animatora „Orlika”, a każdy uczestnik zawodów został obdarowany koszulką. Gratulujemy chłopakom zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia