Gmina wejherowo

Aktualności

Halowa Liga Sołecka Gminy Wejherowo – sezon 2015/2016

 

HALOWA LIGA SOŁECKA GMINY WEJHEROWO SEZON 2015/2016

 

Organizatorzy: UG Wejherowo – Referat Oświaty i Spraw Społecznych, Społeczna Rada Sportu

 

 

Tabela ligowa  Halowej Ligi Sołeckiej Gminy Wejherowo

 

 

Msc

Nazwa drużyny

Pkt

Bz

Bs

Rb

1

Kąpino

21

53

18

35

2

Mark Metal Bolszewo

18

41

15

26

3

ProFan Gościcino

18

37

16

21

4

Haters

15

37

24

13

5

Kniewo

9

34

37

-3

6

Markisol

9

39

54

-15

7

Bolszewianka II

3

35

49

-14

8

Orle

3

27

48

-21

9

Pegaz

  0

9

51

-42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadry zespołu i strzelcy:

 

Markisol:

– Mateusz Ciskowski

– Mateusz Piask (10 bramek)

– Stanisław Gorlikowski  (2 bramki)

  Marcin Ribakowski (6 bramek)

– Daniel Ribakowski (7 bramek)

– Dawid Puzdrowski (2 bramki)

– Bramka samobójcza x1

– Krzysztof Chmiel (3 bramki)

– Marcin Budzisz (2 bramki)

 

Kąpino:

Sebastian Kwaśnik (7 bramek)

– Marek Leske (10 bramek)

  Przemysław Ronkowski (9 bramek)

– Patryk Nowak

– Tomasz Nowak

– Dawid Roppel (2 bramki)

– Marek Furman (11 bramek)

– Łukasz Kwaśnik (2 bramki)

– Mateusz Krajnik (5 bramek)

 

 

Haters:

– Łukasz Czarnecki (10 bramek)

– Krzysztof Czarnocki (5 bramek)

– Dawid Łaga (6 bramek)

– Łukasz Oberzig (3 bramki)

– Adam Mikuta

– Radosław Czarnecki (3 bramki)

 -Andrzej Szefs (1 bramka)

– Piotr Gajkowski (1 bramka)

– Grzegorz Pranschke (1 bramka)

– Dawid Łaga (2 bramki)

– Rafał Maziarz (2 bramki)

 

 

KS Kniewo:

– Paweł Spławiński (10 bramek)

– Maciej Dargacz

– Adam Becker

– Karol Spławiński (4 bramki)

– Paweł Budnik

– Patryk Ziegert (1 bramka)

– Bartosz Ziegert (2 bramki)

– Krzysztof Szczygieł (7 bramek)

– Jerzy Meyer (2 bramki)

– Karol Jaks (2 bramki)

– Łukasz Uzdrowski (2 bramki)

– Piotr Bianga (1 bramka)

 

 

ProFan Gościcino:

– Tomasz Szulc (2 bramki)

– Damina Potrykus (1 bramka)

– Łukasz Kaszubowski

– Grzegorz Giebas (14 bramek)

– Jakub Westhpal (2 bramki)

– Adam Klas

– Mateusz Block (2 bramki)

– Artur Drewa ( 1 bramka)

– Kacper Marcinkowski

– Dawid Guenther (10 bramek)

– Daniel Malek (5 bramek)

 

 

Mark Metal Bolszewo

– Michał Szczygieł

– Michał Kas

– Łukasz Daszke (8 bramek)

– Łukasz Patelczyk (12 bramek)

– Kamil Woźniak

– Arkadiusz Wasiniewski (3 bramki)

– Filip Schornak (8 bramek)

– Piotr Ruciński (1 bramka)

– Bartłomiej Woźniak

 

Pegaz:

– Jakub Szmidtka ( 1 bramka)

– Marcel Misztal (1 bramka)

– Dawid Homell

– Dawid Klein ( 3 bramki)

– Łukasz Kożyczkowski (1 bramka)

– Łukasz Wicon

– Bartosz Bielarski

– Filip Czaja

– Jan Krot (2 bramki)

– Bartosz Bielawski (1 bramka)

 

Orle:

– Marek Modzelewski (3 bramki)

– Jakub Chmielewski (5 bramek)

– Kacper Burzan (9 bramek)

– Patryk Lipiński (2 bramki)

– Maciej Marcinkowski (2 bramki)

– Jakub Trocki (1 bramka)

Bolszewianka II:

– Sebastian Mudlaff ( 5 bramek)

– Przemysław Kwidzyński (3 bramki)

– Dawid Bizewski (3 bramki)

– Miłosz Malinowski (5 bramek)

– Daniel Baranowski (1 bramka)

– Jan Maćkowski (5 bramek)

– Patryk Sikora (2 bramki)

– Miłosz Wróblewski ( 2 bramki)

– Andrzej Baranowski (1 bramka)

 

Terminarz – wyniki:

 

1 kolejka 22.11.2015 r.

 

11:00 Mark Metal Bolszewo – Bolszewianka II 6:3

Bramki Mark Metal Bolszewo: Łukasz Daszke x2, Filip Schornak x3, Łukasz Pawelczyk x1

Bramki Bolszewianka II: Miłosz Malinowski x1, Daniel Baranowski x1, Jan Maćkowski x1

 

12:00 ProFan Gościcino – Pegaz 6:2

Bramki ProFan Gościcino: Dawid Guenther x3, Grzegorz Giebas x1, Artur Drewa x1, Daniel Malek x1

Bramki Pegaz: Jakub Szmidtka x1, Marcel Misztal x1

 

13:00 KS Kniewo – Haters 3:6

Bramki Kniewo: Paweł Sławiński, x2 Jerzy Meyer x1,

Bramki Haters: Krzysztof Czarnocki x1, Dawid Łaga x3, Łukasz Czarnecki x2

 

14:00 Markisol – Kąpino 4:10

Bramki Markisol: Stanisław Gorlikowski x2, Mateusz Piasecki x1,Daniel Ribakowski x1

Bramki Kąpino: Marek Furman x3, Przemysław Ronkowski x4, Sebastian Kwaśnik x1, Dawid Roppel x1, Maciej Leske x1

 

Pauza: Orle

 

 

 2 kolejka 20.12.2015 r.

 

11:00 Haters – Markisol 12:3

Bramki Haters: Łukasz Czarnecki x5, Łukasz Oberzig x1, Krzysztof Czarnocki x1, Radosław Czarnecki x1, Dawid Łaga x3, Grzegorz Pranschke x1

Bramki Markisol: Mateusz Piask x2, Marcin Ribakowski x1

 

12:00 Pegaz – KS Kniewo 4:6

Bramki Pegaz: Jan Krot x2, Dawid Klein x2

Bramki KS Kniewo: Karol Spławiński x3, Bartosz Ziegert x1, Karol Jaks x2

 

13:00 Bolszewianka II – ProFan Gościcino 4:5

Bramki Bolszewianka II: Sebastian Mudlaff x2, Przemysław Kwidzyński x1, Dawid Bizewski x1

Bramki ProFan Gościcino: Dawid Guenther x2, Grzegorz Giebas x2, Jakub Westphal x1

 

14:00 Orle – Mark Metal Bolszewo 4:11

BramkiOrle: Marek Modzelewski x1, Jakub Chmielewski x1, Kacper Burzan x1, Patryk Lipiński x1

Bramki Mark Metal Bolszewo: Filip Schornak x3, Łukasz Pawelczyk x5, Łukasz Daszke x3

 

Pauza: Kąpino

 

 

3 kolejka 03.01.2016 r.

 

11:00 ProFan Gościcino – Orle 7:3

Bramki ProFan Gościcino: Daniel Malel x2, Grzegorz Gibas x3, Dawid Guenther x2

Bramki Orle: Marek Modzelewski x1, Kacper Bużan x1, Jakub Chmielewski x1

 

12:00 KS Kniewo – Bolszewianka II 7:4

Bramki KS Kniewo: Karol Spławiński x1, Krzysztof Szczygieł x1, Paweł Sławiński x3, Łukasz Uzdrowski x1, Patryk Ziegert x1

Bramki Bolszewianka II: Miłosz Malinowski x2, Przemysław Kwidzyński x1, Patryk Sikora x1 

 

13:00 Markisol – Pegaz 11:2

Bramki Markisol: Marcin Ribakowski x3, Daniel Ribakowski x2, Mateusz Piask x4, Dawid Puzdrowski x1, bramka samobójcza x1

Bramki Pegaz: Dawid Klein x1, Bartosz Bielawski x1

 

14:00 Kąpino – Haters 6:3

Bramki Kąpino: Marek Furman x3, Sebastian Kwaśnik x1, Łukasz Kwaśnikx2

Bramki Haters: Dawid Łaga x2, Krzysztof Czarnocki x1

 

Pauza: Mark Metal Bolszewo

 

 

4 kolejka 17.01.2016 r.

 

11:00 Pegaz  – Kąpino 1:19

Bramki Pegaz: Łukasz Kożyczkowski x1

Bramki Kąpino: Maciej Leske x4, Przemysław Ronkowski x5, Marek Furman x2, Mateusz Krajnik x4, Sebastian Kwaśnik x4

 

 

12:00 Bolszewianka II – Markisol 6:10

Bramki Bolszewianka II: Miłosz Wróblewski x2, Dawid Bizewski x2, Przemysław Kwidziński x1, Patryk Sikora x1

Bramki Markisol: Daniel Ribakowski x3, Mateusz Piask x2, Krzysztof Chmiel x2, Marcin Budzisz x2, Marcin Ribakowski x 1

 

13:00 Orle – KS Kniewo 5:10

Bramki Orle: Kacper Burzan x4, Marek Modzelewski x1

Bramki KS Kniewo: Paweł Spławiński x2, Jerzy Meyer x1, Piotr Bianga x1, Krzysztof Szczygieł x5, Łukasz Uzdrowski x1

 

14:00 Mark Metal Bolszewo – ProFan Gościcino 2:1

Bramki Mark Metal Bolszewo: Łukasz Daszke x1, Łukasz Patelczyk x1

Bramki Profan Gościcino: Grzegorz Giebas x1

 

Pauza: Haters

 

5 kolejka 24.01.2016 r. (ZMIANA TERMINU !!!! 5 KOLEJKA ODBĘDZIE SIĘ 28.02.2016 R.)

 

11:00 KS Kniewo – Mark Metal Bolszewo 3:6

Bramki KS Kniewo: Adam Becker x1, Paweł Budnik x1, Krzysztof Szczygieł x1

Bramki MM Bolszewo: Łukasz Daszke x2, Arek Waśniewski x2, Kamil Woźniak x1, Michał Kas x1

 

12:00 Markisol – Orle 6:5

Bramki Markisol: Mateusz Piask x4, Krzysztof Chmiel x1, Marcin Ribakowski x1

Bramki Orle: Jakub Chmielewski x3, Kacper Bużan x1, Marek Marcinkowski x1

 

13:00 Kąpino – Bolszewianka II 7:5

Bramki Kąpino: Dawid Roppel x3, Patryk Nowak x2, Mateusz Krajnik x1, Sebastian Kwaśnik x1

Bramki Bolszewianka: Dawid Bizewski x3, Sebastian Mudlaff x2

 

 

14:00 Haters  – Pegaz 3:0 vo

 

Pauza: ProFan Gościcino

 

 

6 kolejka 31.01.2016 r.

 

11:00 Bolszewianka II – Haters 4:6

Bramki Bolszewianka II: Jan Maćkowski x2, Miłosz Malinowski x2

Bramki Haters: Łukasz Czarnecki x2, Radek Czarnecki x2, Andrzej Szefs x1, Krzysztof Czarnocki x1

 

 

12:00 Orle – Kąpino 1:3

Bramki Orle: Kacper Bużan x1

Bramki Kąpino: Maciej Leske x1, Marek Furman x2

 

13:00 Mark Metal Bolszewo – Markisol 13:3

Bramki Mark Metal Bolszewo: Łukasz Patelczyk x5, Filip Szornak x2, Łukasz Daszke x2, Arek Waśniewski x3, Piotr Ruciński x1

Bramki Markisol: Krzysztof Chmiel x1, Daniel Ribakowski x1, Mateusz Piask x1

 

14:00 ProFan Gościcino – KS Kniewo 5:1

Bramki Profan: Grzegorz Giebas x2, Daniel Malek x2, Mateusz Block x1

Bramki KS Kniewo: Bartek Ziegert x1

 

Pauza: Pegaz

 

7 kolejka 07.02.2016 r.

 

11:00 Markisol – ProFan Gościcino 2:6

Bramki Markisol: Marcin Ribakowski x1, Dawid Puzdrowski x1

Bramki Profan Gościcino: Jakub Westphal x1, Dawid Guenthere x2, Grzegorz Giebas x2, Damian Potrykus x1

 

 

12:00 Kąpino – Mark Metal Bolszewo 1:0

Bramki Kąpino: Dawid Roppel x1

 

13:00 Haters – Orle 5:1

Bramki Haters: Łukasz Oberzig x2, Krzysztof Czarnocki x1, Łukasz Czarnecki x1, Piotr Gajkowski x1

Bramki Orle: Maciej Marcinkowski x1

 

14:00 Bolszewianka II – Pegaz  3:0 vo.

 

Pauza: KS Kniewo

 

8 kolejka 14.02.2016 r. (ZMIANA TERMINU !!!! 8 KOLEJKA ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 05.03.2016 R.  MECZE OD GODZINY 12:00 DO 16:00)

 

 

12:00 Orle – Pegaz

 

13:00 Mark Metal Bolszewo – Haters

 

14:00 ProFan Gościcino – Kąpino

 

15:00 Kniewo – Markisol

 

Pauza: Bolszewianka II

 

 

9 kolejka 21.02.2016 r.

 

11:00 Kąpino – KS Kniewo 7:4

Bramki Kąpino: Marek Furman x1; Sebastian Kwaśnik x1; Mateusz Krajnik x1; Marek Leske x3, bramka samobójcza

Bramki Kniewo: Paweł Spławiński x3, Krzysztof Szczygieł x1

 

12:00 Haters – ProFan Gościcino 2:7

Bramki Haters: Rafał Maziarz x2

Bramki Profan: Grzegorz Giebas x3, Tomasz Szulc x2, Dawid Guenther x1, Mateusz Block x 1

 

13:00 Pegaz – Mark Metal Bolszewo  0:3 vo.

 

14:00 Bolszewianka II – Orle 6:8

Bramki Bolszewianka: Sebastian Mudlaff x3, Jan Maćkowski x2, Andrzej Baranowski x1

Bramki Orle: Kacper Burzan x2, Maciej Marcinkowski x1, Jakub Chmielewski x3, Patryk Lipiński x1, Jakub Trocki x1

 

Pauza: Markisol