Gmina wejherowo

Aktualności

Dla nas jesteście mistrzami!

XVI Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowej odbyły się w ubiegłym tygodniu na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie. Po raz pierwszy wzięła w nich udział reprezentacja pracowników Urzędu Gminy Wejherowo.
 


 

Po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni, dzielni pracownicy Urzędu Gminy Wejherowo i GOPS-u wzięli udział w siatkarskiej rywalizacji pomiędzy pracownikami samorządowymi z terenu całej Polski. Walczyli do utraty tchu, wykorzystując każdy moment do prezentacji swoich sportowych talentów. Przed turniejem ćwiczyli niemal codziennie w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie, aby udowodnić, że profesjonalizm towarzyszy im nie tylko w pracy, ale także na siatkarskim boisku. Niestety, przeciwnicy wykazali się nieco większym doświadczeniem i sprytem, przez co nie dali naszym dzielnym kolegom zbyt wielu okazji do świętowania wygranych setów. Nie mniej jednak gratulujemy im walecznej postawy i gry w duchu fair play. Życzymy trochę więcej szczęścia w przyszłorocznych rozgrywkach!
Skład drużyny: Krzysztof Sapieha, Piotr Hebda, Damian Formela, Karol Kepka, Anita Kierznikiewicz, Agata Bradtke, Artur Kankowski, Kamil Kamiński, Agnieszka Gacoń, Łukasz Wiśniewski, Hanna Płocka i Magdalena Piekarska.