Gmina wejherowo

Aktualności

DKD na 1. urodziny „Piątków z kulturą”

Za nami 10., jubileuszowy koncert z cyklu „Piątek z kulturą”. 22 stycznia dla tłumnie przybyłej publiczności wystąpił kabaret DKD ze Słupska.

 

 

 

 

 

Z nowym programem pt. „Bez Cenzury” czworo artystów ze Słupska zaprezentowało się w miniony piątek, podczas kolejnego spotkania z cyklu „Piątek z kulturą”. Występ ten zamknął okrągły rok istnienia comiesięcznych spotkań, podczas których mieliśmy okazję zobaczyć sztuki teatralne, występy kabaretów (m.in. Limo), wysłuchać koncertów znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz lokalnych artystów. Słowem, każdy, kto choć trochę lubi dobrą rozrywkę, bez trudu mógł wybrać coś dla siebie.
„Piątek z kulturą” na stałe zagościł w harmonogramie imprez gminy Wejherowo, dzięki temu ma, nie tylko wśród mieszkańców Bolszewa i okolic, grono stałych sympatyków, którzy co miesiąc goszczą w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie. Sukcesywnie zwiększająca się na kolejnych występach frekwencja wskazuje na to, że tego typu, kulturalne imprezy są potrzebne. Dziękujemy za liczne przybywanie na koncerty i zapraszamy na kolejny, już w marcu!

zobacz zdjęcia