Gmina wejherowo

Aktualności

Czas przyjemnie płynie na dniu dziecka w Gościcinie

1

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w Przedszkolu Samorządowym w Gościcinie odbył się Festyn rodzinny. Zabawa rozpoczęła się popołudniu i trwała kilka godzin. Główną atrakcją było przedstawienie pt. „Niesforny Czerwony Kapturek” w wykonaniu zespołu „Arlekin”, który przyjechał aż z Białegostoku.  Oprócz przedstawienia, dla najmłodszych przygotowano wiele innych atrakcji, takich jak kącik kulinarny i kaszubski, grill czy malowanie twarzy. 

 

16

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w Przedszkolu Samorządowym w Gościcinie odbył się Festyn rodzinny. Zabawa rozpoczęła się popołudniu i trwała kilka godzin. Główną atrakcją było przedstawienie pt. „Niesforny Czerwony Kapturek” w wykonaniu zespołu „Arlekin”, który przyjechał aż z Białegostoku. Oprócz przedstawienia, dla najmłodszych przygotowano wiele innych atrakcji, takich jak kącik kulinarny i kaszubski, grill czy malowanie twarzy.

Jednak największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się oczywiście dmuchany zamek. Nie zabrakło też konkurencji o charakterze sportowym, takich jak np. przeciąganie liny czy zabawy z piłką. Wielką radość sprawiały dzieciom także wspólne tańce i śpiewanie piosenek. Tego dnia nie mogło też zabraknąć słodkości w postaci pączków, drożdżówek, faworków oraz waty cukrowej, do której (co zresztą nie dziwi) były największe kolejki. Zakończenie wydarzenia bardzo zmartwiło wychowanków przedszkola, bowiem znakomita pogoda i moc dedykowanych im zabaw nie zachęcały do powrotu do domu. Poza licznie przybyłymi rodzicami, wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Ryszard Stachurski – Sekretarz Gminy Wejherowo,  Krzysztof Sapieha – Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych, Janusz Gafka – Radny Gminy Wejherowo, oraz ks. kanonik Stanisław Bach, stale pamiętający o pociechach z gościcińskiego przedszkola.

>>> zobacz zdjęcia<<<