Gmina wejherowo

Aktualności

Biegi po zdrowie – wiosna 2016

 

 

  BĄBLE DZIEWCZYNKI                  
LP IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Wiktoria Lademann Bolszewo   0 12 10 10 8 8 48
2 Laura Roda Gościcino   12 10 0 0 5 0 27
3 Ruszewska Dominika Bolszewo   0 0 0 12 7 6 25
4  Zuzia Roda Bolszewo   0 0 9 0 0 2 9
5 Milena Czaja Bolszewo   0 0 12 0 0 0 12
6 Milena Myszk Bolszewo   0 0 0 9 0 5 14
7 Nina Keller Bolszewo   0 0 0 0 12 0 12
8 Martyna Ciesielska Bolszewo   0 0 0 0 10 12 22
9 Agata Romanowska Bolszewo   0 0 0 0 9 9 18
10 Agata Kowalewska Bolszewo   0 0 0 0 6 3 9
11 Strzebiakowska Małgosia Wejherowo   0 0 0 0 0 10 10
12 Ula Schelman Wejherowo   0 0 0 0 0 7 7
13 Emilia Majkowska Bolszewo   0 0 0 0 0 4 4
                     
  BĄBLE CHŁOPCY                  
LP IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Paweł Lesnau Bolszewo   12 12 10 12 12 12 70
2 Hubert Roda Gościcino   9 10 9 8 9 6 51
2 Nikodem Hewelt Bolszewo   10 9 0 10 0 9 38
4 Karsznia Filip Bolszewo   0 0 12 0 0 0 12
5 Kączyński Bartosz Bolszewo   0 0 8 0 0 0 8
6 Marcel Brzeski     0 0 0 9 10 8 27
7  Gracjan Romanowski Bolszewo   0 0 0 0 8 0 8
8 Filip Ruszewski Bolszewo   0 0 0 0 7 5 12
9 Tymon Brzeski     0 0 0 0 6 4 10
10 Filip Nowicki Wejherowo   0 0 0 0 0 10 10
11 Patryk Lwiński Orle   0 0 0 0 0 7 7
                     
  SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3                  
  DZIEWCZYNKI                  
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Zuzia Lesnau Bolszewo 3c 12 12 12 12 12 12 72
2 Zuzia Syska Gościcino 2d 10 10 10 8 8 0 46
3 Agata Ciesielska Bolszewo 3c 0 0 0 9 9 10 28
4 Margot Szczodrowska Gościcino 3c 0 0 0 10 10 0 20
5 Martyna Patelczyk Gowino 2 0 9 9 0 0 0 18
6 Oliwia Keller Bolszewo 3c 0 0 0 7 7 0 14
7 Jowita Konkol Bolszewo   0 0 0 6 0 0 6
8 Kornelia Dzienisz Bolszewo   0 0 0 5 0 0 5
9 Zuzia Kreja Bolszewo 3c 0 0 0 0 6 8 14
10 Kinga Gojke Bolszewo 3c 0 0 0 0 0 9 9
11 Alicja Strzebiakowska Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 7 7
12 Zuzia Schewnau Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 6 6
                     
  CHŁOPCY 1-3                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Rafał Roda Gościcino 1e 12 9 9 10 10 8 58
2 Daniel Siejk Wejherowo 2 10 8 8 9 9 6 50
3 Konrad Lademann Bolszewo 3c 0 12 0 12 12 12 48
4 Wojtek Kaczmarek Gowino 3 0 10 12 0 0 0 22
5 Jakub Konkol Gościcino 3c 0 0 10 0 0 0 10
6 Jan Lewiński Orle 1a 0 0 0 0 0 10 10
7 Wiktor Zelgert Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 9 9
8 Tymoteusz Dawidowski Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 7 7
9 Antoni Majkowski  Orle 1a 0 0 0 0 0 5 5
10 Jakub Nowicki Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 4 4
11 Dawid Marszała Wejherowo 1a 0 0 0 0 0 3 3
                     
  SZKOŁA PODSTAWOWA 4-6                  
                     
  DZIEWCZYNKI                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Agata Syska GOŚCICINO 6E 12 10 9 12 12 9 64
2 Julia Jaros GOŚCICINO 6e 9 9 12 10 10 9 59
3 Martyna Szczypior BOLSZEWO 6d 10 12 10 0 0 0 32
4 Weronika Siejk Wejherowo 6 8 5 8 9 0 0 30
5 Wiktoria Góralska BOLSZEWO 6d 7 4 1 0 0 0 12
6 Oliwia Puzdrowska GOŚCICINO 6e 6 1 5 0 8 5 25
7 Anastazja Hewelt ORLE   5 1 0 0 0 0 6
8 Wiktoria Motycka GOŚCICINO 6e 4 3 4 0 0 6 17
9 Zuziaa Szreder BOLSZEWO 6a 0 8 0 0 0 12 20
10 Oliwia Bielska ORLE 6a 0 7 0 8 0 0 15
11 Paulina Andryskowska BOLSZEWO 6a 0 6 1 0 0 4 11
12 Julia Roksz BOLSZEWO 5e 0 2 0 0 0 0 2
13 Julia Kaszuba BOLSZEWO 6d 0 1 0 0 0 0 1
14 Karolina Kostuch Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1
15 Wiktoria Wiśniewska BOLSZEWO 5e 0 1 3 0 0 0 4
16 Paulina Zygo ORLE 6b 0 1 0 0 0 0 1
17 Adrianna Roszmann  Gowino 4b 0 1 1 0 0 0 2
18 Daria Pankiewicz Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1
19 Lidia Mach Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1
20 Wiktoria Fierka Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1
21 Klaudia Muller Gościcino 5c 0 1 0 0 0 0 1
22 Daria Zygiert Gowino 6a 0 1 0 0 0 0 1
23 Martyna Miotke Gowino 4a 0 1 0 0 0 0 1
24 Nikola Kousznica BOLSZEWO 4a 0 1 0 0 0 0 1
25 Jessica Bojke Gowino 5a 0 1 1 0 0 0 2
26 Kasia Langa GOŚCICINO 6e 0 0 7 0 0 0 7
27 Maja Puzdrowska GOŚCICINO   0 0 6 0 9 10 25
28 Kornelia Kankowska Gowino   0 0 2 0 0 0 2
29 Kamila Hinc Gowino   0 0 1 0 0 0 1
30 Klaudia Gil GOŚCICINO 6c 0 0 1 0 0 0 1
31 Paulina Wasiek Gowino   0 0 1 0 0 0 1
32 Zosia Dampc Gowino   0 0 1 0 0 0 1
33 Natalia Dawidowska Wejherowo 5a 0 0 0 0 0 7 7
34 Paulina Stencel BOLSZEWO 6d 0 0 0 0 0 3 3
                     
  CHŁOPCY 4-6                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Maurycy Szczodrowski GOŚCICINO VI d 12 12   10 12 10 56
2 Robert Zelewski GOŚCICINO VI d 10 9   9 10 12 50
3 Kajetan Szczodrowski GOŚCICINO VI d 9 7   8 8 9 41
4 Tymek Hitsz ORLE V 8 5   0 0 0 13
5 Michał Roda GOŚCICINO VI c 7 4   5 0 4 20
6 Kacper Siejk Wejherowo   6 0   6 7 8 27
7 Natan Patelczyk GOŚCICINO V d 5 0   4 5 5 19
8 Michał Marszewski GOŚCICINO VI  4 0   0 0 0 4
9 Jakub Marzec BOLSZEWO IV c 3 0   2 4 0 9
10 Miłosz Turkowski Gwino VIa 0 10   0 0 0 10
11 Kacper Dereszkiewicz BOLSZEWO VIa 0 8   0 0 0 8
12 Paweł Czaja ORLE VI 0 6   0 0 0 6
13 Rafał Kowalewski  BOLSZEWO VIb 0 3   0 0 0 3
14 Gajewski Szymon BOLSZEWO VI d 0 2   0 0 7 9
15 Jakub Patelczyk Gowino Va 0 1   0 0 0 1
16 Piotr Paszki Gowino VIA 0 1   3 0 0 4
17 Dawid Płotek Gowino Va 0 1   0 0 0 1
18 Krystian Paczka  BOLSZEWO   0 1   0 0 0 1
19 Igor Buszman  Gowino   0 1   0 0 0 1
20 Ksawery Dembek BOLSZEWO Ve 0 1   0 0 0 1
21 Piotr Kozłowski Gowino ivB 0 1   0 0 0 1
22 Michał Pietrzak  Gowino IVb 0 1   0 0 0 1
23 Mateusz Formella Gowino va 0 1   0 0 0 1
24 Hubert Damaszk Gowino Iva 0 1   0 0 0 1
25 Patryk Mistygacz Gowino IVb 0 1   0 0 0 1
26 Michał Schwann  Gowino IV 0 1   0 0 0 1
27 Rafał Klawikowski Gościcino 5d 0 0 0 7 6 6 19
28 Miłosz Jurkowski GOŚCICINO VI 0 0 0 12 9 0 21
                     
  GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA                  
  DZIEWCZĘTA                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Marta Kandziora GIM 2j 9 9 10 10 12 12 62
2 Wiktoria Formella GIM 2j 10 12 12 12 0 0 46
3 Natalia Mathea GIM 1g 3 6 6 0 9 10 34
4 Marta Roksz GIM 2g 8 10 7 0 0 0 25
5 Daria Gruba GIM 3d 7 0 0 0 0 0 7
6 Ewelina Wojciechowska GIM 1g 6 8 8 0 7 0 29
7 Wiktoria Szymerowska GIM 1g 5 1 4 0 4 0 14
8 Maria Roda GIM 2e 4 4 5 0 8 9 30
9 ANGELIKA STENCEL GIM 3F 12 0 0 0 0 1 13
10 Wiktoria Kos GIM 1g 2 5 1 9 5 8 30
11 Marta Tezlaff GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
12 Weronika Łynka GIM 1h 1 1 1 0 0 0 3
13 Klaudia Drewa GIM 1e 1 1 0 0 0 0 2
14 Liliana Gwenter GIM 1e 1 1 0 0 0 0 2
15 Martyna Meyer GIM 1h 1 1 2 8 2 5 19
16 Aleksandra Danilczyk GIM 1j 1 1 1 0 0 0 3
17 Sandra Zabretańska GIM 1g 1 1 1 0 1 1 5
18 Patrycja Szornak GIM 1g 1 1 1 0 1 1 5
19 Alerksandra Brzeska GIM 2e 1 1 1 1 1 1 6
20 Natalia Muttke GIM 2e 1 1 1 1 0 0 4
21 Laura Bach GIM 2e 1 0 0 0 0 0 1
22 Alicja Czaja GIM 2e 1 1 1 1 0 0 4
23 Julia Czerniejewska GIM 2e 1 1 1 0 0 0 3
24 Alicja Post GIM 3e 1 0 0 0 0 0 1
25 Emilia Grzyb GIM 3c 1 1 0 0 0 0 2
26 Kinga Brilla GIM 1h 1 1 1 0 0 0 3
27 Alicja Block GIM 1h 1 0 1 0 0 0 2
28 Maja Brzeska GIM 2e 1 1 1 1 1 1 6
29 Ola Cieszyńska GIM 2e 1 1 1 0 0 0 3
30 Nikola Małoszycka GIM 1e 1 1 1 0 0 0 3
31 Julia Holk-Łebińska GIM 1h 1 1 1 0 0 0 3
32 Alicja Szczypior GIM 1h 1 1 1 0 1 1 5
33 Zuzanna Wenta GIM 2g 1 0 0 0 0 0 1
34 Agata Białk GIM 2g 1 1 9 0 0 0 11
35 Marta Drzezdżon GIM 1h 1 1 1 0 0 0 3
36 Kinga Tomaszewska GIM 1i 1 1 1 0 1 1 5
37 Wiktoria Kułakowska GIM 2g 1 1 0 0 0 0 2
38 Martyna Kuchnowska GIM 3j 1 0 1 1 0 0 3
39 Weronika Formella GIM 1j 1 1 1 0 0 0 3
40  Maja Siemaszko  GIM 1j 1 1 1 1 1 1 6
41  Roksana Bojke GIM 1g 1 1 1 0 0 0 3
42 Angelika Górska  GIM 3d 1 1 1 1 1 1 6
43 Drewa Karolina GIM 3i 1 1 1 1 3 1 8
44 Dampc Kornelia GIM 1h 1 1 0 0 0 0 2
45 Martyna Bojka GIM 2g 0 7 0 0 0 0 7
46 Kamila Formella GIM 1h 0 3 3 0 0 0 6
47 Julia Pawelec GIM 1f 0 2 0 7 1 0 10
48 Klaudia Kowalewska GIM 2f 0 1 0 0 0 6 7
49 Kamila Damps GIM 2j 0 1 1 0 0 0 2
50 Kamila Śliwińska GIM 1h 0 1 1 0 0 0 2
51 Julia Radke GIM 3j 0 1 0 1 0 0 2
52 Emilia Miotk GIM 1i 0 1 1 0 1 0 3
53 Kornelia Dampc GIM 1h 0 1 0 0 0 0 1
56 Weronika Waldowska GIM 1j 0 1 1 1 1 1 5
57 Wiktoria Loewnau GIM 1h 0 1 1 0 0 0 2
58 Natalia Gajda GIM 1e 0 1 0 0 0 0 1
59 Paulina Sikorra GIM 2j 0 1 1 1 0 0 3
60 Klaudia Szmidtka GIM 1h 0 1 1 0 0 0 2
61 Zuzia Dampc GIM 2e 0 1 0 0 0 0 1
62 Zuzia Nikrant GIM 2e 0 1 1 1 0 0 3
63 Nikola Kandziora GIM 3c 0 1 0 0 0 0 1
64 Kinga Nikrant GIM 1e 0 1 0 0 0 0 1
65 Patrycja Tomczak GIM 2e 0 1 1 1 1 1 5
66 Emilia Jarzębińska GIM 1h 0 1 1 0 0 0 2
67 Gracjana Szyca GIM 3c 0 1 0 0 0 0 1
68 Patrycja Lezner GIM 2j 0 0 1 0 0 0 1
69 Anna Ebertowska GIM 2e 0 1 1 0 1 1 4
70 Julia Rompca GIM 1f 0 0 0 6 1 0 7
71 Natalia Potrykus GIM 1g 0 0 0 5 1 2 8
72 Oliwia Sobota GIM 2e 0 0 0 4 0 0 4
73 Karolina Skrzypkowska GIM 3e 0 0 0 3 1 3 7
74 Karolina Zawitkowska GIM 3j 0 0 0 2 0 0 2
75 Agata Palach GIM 3e 0 0 0 1 0 0 1
76 Marlena Płotka GIM 2e 0 0 0 1 1 1 3
77 Julia Rigga GIM 3e 0 0 0 1 1 1 3
78 Klaudia Skórowska GIM 3e 0 0 0 1 1 1 3
79 Kasia Derkowska GIM 3e 0 0 0 1 1 1 3
80 Dorota Sobczak GIM 3e 0 0 0 1 1 1 3
81 Kasia Dereszkiewicz GIM 3f 0 0 0 1 0 0 1
82 Paulina Pallach GIM 3i 0 0 0 1 1 0 2
83 Martyna Stalmach GIM 2j 0 0 0 1 0 0 1
84 Patrycja Gajewska GIM 1g 0 0 0 0 1 4 5
85 Maja Tetzlaf GIM 1g 0 0 0 0 1 0 1
86 Paulina Browarczyk GIM 3e 0 0 0 0 1 0 1
                     
  GIMNAZJUM – CHŁOPCY                  
                     
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Okroy Grzegorz GIM 3j 12 10 0 10 9 10 51
3 Wenta Paweł GIM 3f 9 9 0 9 10 9 46
2 Konkol Hubert  GIM 3f 10 0 0 12 12 0 34
4 Błażej Hewelt GIM 2c 0 12 0 0 8 12 32
5 Mateusz Joskowski GIM 3h 8 8 0 0 0 0 16
6 Paweł Cierocki  GIM 1j 7 5 0 0 0 0 12
7 Kamil Gebhard  GIM 1j 6 3 0 0 0 0 9
8 Jakub Dampc  GIM 1g 5 4 0 0 0 0 9
9 Melcer Krzysztof GIM 2e 4 0 0 0 0 0 4
10 Chamerda Karol GIM 1g 3 0 0 0 0 0 3
11 Pranczk Patryk GIM 1h 2 1 0 0 0 0 3
12 Baranowski Dominik GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
13 Lange Jakub GIM 1h 1 2 0 0 0 0 3
14 Dudziński Damian GIM 1g 1 1 0 0 6 7 15
15 Klejment Paweł GIM 1h 1 1 0 0 0 0 2
16 Kacper Patelczyk GIM 1h 1 1 0 7 0 0 9
17 Kosznik Tomasz GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
18 Wersiejski Adrian GIM 1d 1 0 0 0 0 0 1
19 Mateusz Chmura GIM 1h 1 0 0 0 0 0 1
20 Richter  Maciej GIM 1h 1 1 0 6 0 0 8
21 Durzyński Kacper GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
22 Bużan Dawid GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
23 Hebel Mikołaj GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
24 Bach Szymon GIM 1h 1 0 0 0 0 0 1
25 Burghardt Jonatan GIM 1h 1 1 0 0 0 0 2
26 Heinsius Paweł GIM 1g 1 0 0 0 0 0 1
27 Patok Łukasz GIM 1h 1 1 0 0 0 0 2
28 Kunz Dawid GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
29 Kondrad Rompca GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
30 Itrych Michał GIM 1g 1 0 0 0 0 0 1
31 Szymański Kacper GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
32 Troć Jakub GIM 1g 1 1 0 0 0 0 2
33 Pranga Radosław GIM 1h 1 1 0 0 0 0 2
34 Mateusz Zawitkowski Kniewo   0 7 0 0 0 0 7
35 Michał Rapczenko Kniewo   0 6 0 0 0 0 6
36 Krzysztof Fularczyk Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
37 Jakub Brelak Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
38 Daniel Reszka  Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
39 Kacper Rybakowski Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
40 Dominik Drewa  Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
41 Mateusz Wisniewski  Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
42 Rafał Rapczenko Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
43 Piotr Bianga   Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
44 Szymon Stromski Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
45 Adam Matusiak Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
46 Patryk Bochentin Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
47 Adrian Grzywacz Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
48 Mateusz Popławski GIM 3j 0 1 0 0 0 0 1
49 Patryk Napiontek GIM 1h 0 1 0 0 0 0 1
50 Szymon Bajkowski Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
51 Marcin Borkowski Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
52 Adam Liedyk GIM 3a 0 0 0 8 7 0 15
53 Sebastian Czaja GIM 3b 0 0 0 0 5 0 5
54 Piotr Krefta GIM 3e 0 0 0 0 0 8 8
                     
  KATEGORIA OPEN                  
  KOBIETY                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Adrianna Roda Gościcino   12 12 10 12 12 12 70
2 Czaja Bożena Bolszewo   0 0 12 0 0 0 12
3                   0
                     
  MĘŻCZYŹNI – open                  
                     
LP IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ JESIEŃ WIOSNA SUMA
 pkt
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Marcin Kołodziejski Gościcino   12 12 12 0 0 0 36
2 Zbigniew Kowalewski     10 0 0 0 0 0 10
3 Ireneusz Foltyn     9 0 0 0 0 0 9
4 Adam Wierzchosławski Kniewo   0 10 0 0 0 0 10
5 Mateusz Halmański Kniewo   0 9 0 0 0 0 9
6 Daniel Mallek Kniewo   0 8 0 0 0 0 8
7 Tomasz Góra Kniewo   0 7 0 0 0 0 7
8 Grzegorz Borkowski Kniewo   0 6 0 0 0 0 6
9 Mietek Wesołowski Kniewo   0 5 0 0 0 0 5
10 Tomasz Kwidzinski Kniewo   0 4 0 0 0 0 4
11 Mariusz Walczak Wejherowo   0 3 0 0 0 0 3
12 Adrian Brzeziński Kniewo   0 2 0 0 0 0 2
13 Kacper Zareba Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
14 Artur Dawidowski Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
15 Bartosz Siewert Kniewo   0 1 0 0 0 0 1
16 Marek Góralski Wejherowo   0 0 10 0 0 0 10
17 Tomasz Sobczak Bolszewo   0 0 0 12 0 0 12
18 Klewer Kacper Bolszewo   0 0 0 0 0 12 12