Gmina wejherowo

Aktualności

Biegi po zdrowie – jesień 2016

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

WYNIKI PO III BIEGACH

 

  MALUSZKI                    
  DZIEWCZYNKI                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kielińskia Julia Bolszewo   12 12 12       36  
2 Roda Laura Gościcino   10 0 9       19  
3 Myszk Milena Bolszewo   0 10 10       20  
4                   0  
5                   0  
  MALUSZKI                    
  CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesnau Paweł Bolszewo   12 12 10       34  
2 Roda Hubert Gościcino   10 0 8       18  
3 Hewelt Nikodem Orle   9 10 9       28  
4 Lewiński Patryk Orle   0 9 0       9  
5 Kieliński Maksymilian     0 0 12       12  
6 Labudda Kacper Gościcino   0 0 7       7  
  SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3                    
  DZIEWCZĘTA                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA   JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1                   0  
2                   0  
3                   0  
  CHŁOPCY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Roksz Szymon Bolszewo 2 0 12 0       12  
2 Lewiński Jaś Orle 2 0 10 0       10  
3 Klas Przemek Gościcino 1 0 9 12       21  
                       
  SZKOŁA PODSTAWOWA 4-6                    
                       
  DZIEWCZYNKI                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
8 Paschke Agata Gościcino 4a 4 8 12       24  
1 Kreft Julia Bolszewo 6e 12 12 0       24  
7 Kankowska Kornelia Gowino 6a 0 10 10       20  
2 Lesnau Zuzanna Bolszewo 4c 10 0 0       10  
3 Roksz Julia Bolszewo 6e 9 9 0       18  
4 Hewelt Anastazja Orle 6c 8 7 1       16  
5 Kotlewska Nikola Bolszewo 5d 7 5 0       12  
6 Grzenkowicz Aleksandra Gościcino 4b 6 6 5       17  
9 Wisniewska Wiktoria Bolszewo 6e 5 0 7       12  
10 Damps Oliwia Gościcino 4d 3 1 1       5  
11 Sotka Kinga Gościcino 4a 2 0 0       2  
12 Reszka Agata Gościcino 4b 1 1 2       4  
13 Lange Mirosława Gościcino 4d 1 1 1       3  
14 Wiśniewska Agata g Gościcino 4b 1 1 1       3  
15 Karp Aleksandra Gościcino 4b 1 0 0       1  
16 Klein Maja Gościcino 4d 1 1 1       3  
17 Soldatk Julia Gościcino 4b 1 0 1       2  
18 Grubba Natalia Gościcino 4b 1 1 1       3  
19 Gessler Luiza Gościcino 4d 1 1 1       3  
20 Bonk Julia Gościcino 4b 1 1 0       2  
21 Brzeska Martyna Gościcino 4b 1 1 1       3  
22 Ekalt Zosia Gościcino 4d 1 2 1       4  
23 Szulta Aleksandra Gościcino 4d 1 3 1       5  
24 Kalinowska Klaudia Gościcino 4d 1 1 1       3  
25 Puzdrowska Julia Gościcino 4d 1 1 1       3  
26 Prażnowska Weronika Gościcino 4d 1 1 1       3  
27 Torebko Alicja Gościcino 4d 1 1 1       3  
28 Kostuch Karolina Gowino 5a 0 4 8       12  
29 Potrykus Marta Gowino 4a 0 1 1       2  
30 Kierznikiewicz Julia Gowino 6b 0 1 1       2  
31 Malinowska Paulina Gowino 4b 0 1 1       2  
32 Wasiek Paulina Gowino 5b 0 1 0       1  
33 Murawa Zosia Gościcino 4b 0 1 1       2  
34 Litwin Agata Gowino 6a 0 1 1       2  
35 Miotke Nikola Gowino 4b 0 1 0       1  
36 Paszki Natalia Gowino 4b 0 1 0       1  
37 Kuliczanka Agnieszka Gowino 4a 0 1 0       1  
38 Majewska Alicja Gowino 4a 0 1 1       2  
39 Miotke Martyna Gowino 4a 0 1 0       1  
40 Bargańska Weronika Gowino 4a 0 1 1       2  
41 Bojke Jesika Gowino 4a 0 1 1       2  
42 Cieszyńska Zosia Gowino 4a 0 1 1       2  
43 Styn Amelia Gowino 4a 0 1 0       1  
44 Malinowska Weronika Gowino 4b 0 1 1       2  
45 Damaszk Wiktoria Gowino 6b 0 1 1       2  
46 Baranowska Zosia Gowino 6a 0 1 0       1  
47 Pankiewqicz Daria Gowino 5a 0 1 0       1  
48 Pallach Daria Gowino 4b 0 1 0       1  
49 Fierka Wiktoria Gowino 5a 0 1 0       1  
50 Mach Lidia Gowino 5a 0 1 0       1  
51 Stolc Patrycja Gowino 4a 0 1 0       1  
52 Górska Weronika Gowino 4b 0 1 0       1  
53 Roszmann Adrianna Gowino 5b 0 1 1       2  
54 Uzdrowska Julianna Wejherowo 6d 0 1 9       10  
55 Bargańska Marcelina Gowino 4a 0 1 0       1  
56 Wiczkowska Agata Gowino 6a 0 1 4       5  
57 Dorewa Ola Gowino 6a 0 1 6       7  
58 Stolc Emilia Gowino 4a 0 1 1       2  
59 Gafke Kinga Gościcino 4b 0 1 3       4  
60 Sadowska Julia Gowino 6a 0 0 1       1  
61 Paszki Klaudia Gowino 4a 0 0 1       1  
62 Czerwionka Anna Gowino 4a 0 0 1       1  
63 Hermann Patrycja Gowino 4b 0 0 1       1  
64 Bujak Oliwia Gowino 4b 0 0 1       1  
65 Damp Zosia Gowino   0 0 1       1  
66 Kostuch Maja Gościcino 4b 0 0 1       1  
                       
  CHŁOPCY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesner Kamil Bolszewo 6a 12 12 0       24  
2 Hinz Konrad Gościcino 4d 10 7 0       17  
3 Śliwiński Szymon Gościcino 4d 9 6 2       17  
4 Paszke Oskar Gościcino 6a 0 10 12       22  
5 Płotek Dawid Gowino 5b 0 9 9       18  
6 Dłubek Jan Gościcino 4d 8 0 0       8  
7 Angel Jakub Gościcino 4d 7 1 1       9  
8 Grubba Patryk Gościcino 4d 6 1 1       8  
9 Kankowski Paweł Gościcino 4d 5 1 1       7  
10 Kusz Patryk Gościcino 4d 4 1 0       5  
11 Kalinowslki Mateusz Gościcino 4d 3 1 7       11  
12 Jędrzejewski Miłosz Gościcino 4d 2 1 1       4  
13 Okroy Mateusz Gościcino 4d 1 1 1       3  
14 Gouda Adrian Gościcino 4d 1 1 1       3  
15 Ziemann Jakub Gościcino 4d 1 1 1       3  
16 Bocian Maksymilian Gościcino 4d 1 1 1       3  
17 Ptach Dominik Gowino 5a 0 8 0       8  
18 Baranowski Mateusz Gowino 4b 0 5 0       5  
19 Soldatke Kamil Gowino 5a 0 4 8       12  
20 Toranczak Maksymilian Gowino 4b 0 3 1       4  
21 Pietrzak Michał Gowino 5b 0 2 0       2  
22 Januszkiewicz Adam Gowino 4b 0 1 1       2  
23 Kozłowski Piotr Gowino 5b 0 1 0       1  
24 Styn Kacper Gowino 6a 0 1 1       2  
25 Kaczmarek Wojciech Gowino 4a 0 1 0       1  
26 Kierznikiewicz Łukasz Gowino 5a 0 1 1       2  
27 Malinowski Krystian Gowino 4a 0 1 0       1  
28 Formella Mateusz Gowino 6a 0 1 1       2  
29 Kierznikiewicz Kamil Gowino 6a 0 1 0       1  
30 Koebke Adrian Gowino 4a 0 1 1       2  
31 Brzeski Oskar Gowino 4b 0 1 0       1  
32 Littwin Mikołaj Gowino 4b 0 1 0       1  
33 Szafan Michał Gowino 4a 0 1 0       1  
34 Blaszkowski Kamil Gowino 4b 0 1 1       2  
35 Styn Kacper Bolszewo 4a 0 1 0       1  
36 Czerwionka Oskar Gowino 4a 0 1 0       1  
37 Mierzyński Tymon Gowino 4a 0 1 0       1  
38 Patelczyk Jakub Gowino 6a 0 0 10       10  
39 Kendziora Michał Gowino 5a 0 0 6       6  
40 Digowski Patryk Gowino   0 0 5       5  
41 Boszman Igor Gowino 5b 0 0 4       4  
42 wojciechowski Tymon Gowino   0 0 1       1  
43 Damaszk Hubert Gowino 5a 0 0 1       1  
44 Mistrygosz Patryk Gowino 5b 0 0 1       1  
45 Kostuch Kacper Gościcino 4b 0 0 1       1  
46 Dzienisz Bartłomiej Gowino   0 0 1       1  
47 Bisewski Piotr Gowino   0 0 1       1  
                       
  GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA                    
  DZIEWCZĘTA                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kandziora Marta Gim 3j 12 9 0       21  
2 Klas Natalia Gim 1h 10 12 0       22  
3 Kowalewska Klaudia Gim 3g 9 8 0       17  
4 Mathea Natalia Gim 2g 8 10 12       30  
5 Białk Agata Gim 3g 7 0 0       7  
6 Witt Karolina Gim 1j 6 7 9       22  
7 Wojciechowska Ewelina Gim 2g 5 0 10       15  
8 Syska Agata Gim 1f 4 6 0       10  
9 Roda Maria Gim 3e 3 2 8       13  
10 Gajewska Patrycja Gim 2g 2 4 6       12  
11 Potrykus Oliwia Gim 1i 1 0 0       1  
12 Szymerowska Wiktoria Gim 2j 1 0 0       1  
13 Myszka Daria Gim 2g 1 0 1       2  
14 Potrykus Natalia Gim 2g 1 1 0       2  
15 Tomaszewska Kinga Gim 2g 1 0 1       2  
16 Hebel Monika Gim 3j 1 0 0       1  
17 Majkowska Natalia Gim 3f 1 0 0       1  
18 Jakubowska Daria Gim 3f 1 0 0       1  
19 Rompza Julia Gim 2g 1 0 0       1  
20 Roksz Marta Gim 3g 1 0 0       1  
21 Siecha Nikola Gim 2g 1 0 1       2  
22 Jetke Martyna Gim 1i 1 1 1       3  
23 Miotk Emilia Gim 2i 1 0 0       1  
24 Trotzka Patrycja Gim 1i 1 1 1       3  
25 Danilczyk Marta Gim 1j 1 0 0       1  
26 Browarczyk Julia Gim 2b 1 1 1       3  
27 Fauda Aleksandra Gim 3g 1 0 0       1  
28 Sikorra Paulina Gim 3j 1 0 0       1  
29 Okroy Wiktoria Gim 3j 1 0 0       1  
30 Danilczyk Ola Gim 3j 1 0 0       1  
31 Lezner Patrycja Gim 3j 1 0 0       1  
32 Gil Klaudia Gim 1i 1 0 0       1  
33 Damps Kamila Gim 3j 1 0 0       1  
34 Get Agnieszka Gim 3i 1 1 2       4  
35 Cieślewicz Dominika Gim 3i 1 0 0       1  
36 Gustowska Martyna Gim 3i 1 0 0       1  
37 Machniewicz Agata Gim 3i 1 0 0       1  
38 Bach Laura Gim 3e 1 0 0       1  
39 Płotka Marlena Gim 3e 1 0 0       1  
40 Dampc Zuzia Gim 3e 1 0 0       1  
41 Ebertowska Anna Gim 3e 1 1 1       3  
42 Brzeska Ola Gim 3e 1 1 1       3  
43 Puzdrowska Maja Gim 1h 0 5 0       5  
44 Koss Wiktoria Gim 2g 0 3 5       8  
45 Kass Vivian Gim 1g 0 1 4       5  
46 Puzdrowska Oliwia Gim 1h 0 1 1       2  
47 Grzywacz Pola Gim 1g 0 1 0       1  
48 Rompa Kaja Gim 1i 0 1 1       2  
49 Motycka Wiktoria Gim 1g 0 1 3       4  
50 Goralska Wiktoria Gim 1g 0 1 1       2  
51 Andryskowska Paulina Gim 1g 0 1 0       1  
52 Sikora Nikola Gim 2b 0 1 0       1  
53 Felikszowska Magdalena Gim 2b 0 1 1       2  
54 Żygo Paulina Gim 1g 0 1 1       2  
55 Koszałka Martyna Gim 1g 0 1 1       2  
56 Stencel Paulina Gim 1g 0 1 1       2  
57 Miks Katarzyna Gim 1g 0 1 1       2  
58 Żukowska Klaudia Gim 3j 0 1 0       1  
59 Kreft Hanna Gim 1i 0 1 1       2  
60 Ruszkowska Klaudia Gim 2b 0 1 0       1  
61 Karbowska Joanna Gim 2b 0 1 0       1  
62 Skarbek Aleksandra Gim 2c 0 0 7       7  
63 Lipińska Katarzyna Gim 1g 0 0 1       1  
64 Bielska Oliwia Gim 1g 0 0 1       1  
65 Szczypior Martyna Gim 1j 0 0 1       1  
66 Jankowska Agata Gim 2g 0 0 1       1  
67 Siemaszko Maja Gim 2j 0 0 1       1  
68 Zabratańska Sandra Gim 2g 0 0 1       1  
                       
  GIMNAZJUM – CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Hewelt Błażej Gim 3c 12 12 12       36  
2 Czerwionka Norbert Gim 1g 10 10 10       30  
3 Zelewski Robert Gim 1g 9 9 8       26  
4 Grzenkowicz Marcel Gim 1g 8 7 7       22  
5 Patelczyk Nikodem Gim 3i 7 0 0       7  
6 Kleiment Pawel Gim 2g 6 5 6       17  
7 Szczodrowski Maurycy Gim 1g 5 0 1       6  
8 Dudziński Damian Gim 2h 4 1 1       6  
9 Kieliński Maciej Gim 1g 3 2 2       7  
10 Burghart Jonatan Gim 2g 2 0 1       3  
11 Gołąbek Adam Gim 3i 1 0 0       1  
12 Bach Fabian Gim 1g 1 0 0       1  
13 Miklewicz Błażej Gim 1g 1 1 1       3  
14 Patelczyk Kacper Gim 2g 1 1 1       3  
15 Kowalewski Rafał Gim 1g 1 1 1       3  
16 Damps Nikodem Gim 1g 1 1 1       3  
17 Szczodrowski Kajetan Gim 1g 1 0 4       5  
18 Gajewski Szymon Gim 1h 1 1 1       3  
19 Gruba Dominik Gim 1h 1 1 1       3  
20 Marszewski Michał Gim 1h 1 1 1       3  
21 Kwidziński Karol Gim 1g 1 1 1       3  
22 Lesner Dawid Gim 3h 0 8 0       8  
23 Bach Szymon Gim 2g 0 6 0       6  
24 Pranczk Patryk Gim 2g 0 4 3       7  
25 Chmura Mateusz Gim 2g 0 3 0       3  
26 Roda Michał Gim 1h 0 1 0       1  
27 Lange Bartosz Gim 1g 0 1 1       2  
28 Get Kamil Gim 1h 0 1 0       1  
29 Pyszka Patryk Gim 1g 0 1 1       2  
30 Bużan Dawid Gim 2g 0 1 0       1  
31 Dudziński Kacper Gim 2h 0 1 0       1  
32 Rompca Marek Gim 3j 0 1 0       1  
33 Hoft Nikodem Gim 3j 0 1 0       1  
34 Roda Błażej Gim 3j 0 1 0       1  
35 Ryzak Mateusz Gim 3j 0 1 0       1  
36 Paneto Marcel Gim 1g 0 1 1       2  
37 Napiontek Patryk Gim 2g 0 1 1       2  
38 Garstka Mikołaj Gim 1e 0 1 1       2  
39 Sakowski Mikołaj Gim 1g 0 1 1       2  
40 Hening Maciej Gim 1g 0 1 0       1  
41 Bochentyn Szymon Gim 1e 0 1 1       2  
42 Richter Maciej Gim 2g 0 1 1       2  
43 Bladowski Maciej Gim 2g 0 1 1       2  
44 Kołodziej Paweł Gim 1e 0 1 1       2  
45 Chmura Dominik Gim 2g 0 1 1       2  
46 Patok Łukasz Gim 2g 0 1 0       1  
47 Pranga Radek Gim 2g 0 1 1       2  
48 Mitrowski Maciej Gim 1e 0 1 0       1  
49 Klas Przemysław Gim 2c 0 1 0       1  
50 Lewiński Jan Gim 2c 0 1 0       1  
51 Roksz Szymon Gim 3f 0 1 0       1  
52 Byczk Patryk Gim 1f 0 1 1       2  
53 Rompca Mateusz Gim 3g 0 0 9       9  
54 Drawc Dawid Gim 2c 0 0 5       5  
55 Drawc Kamil Gim 2c 0 0 1       1  
56 Białk Karol Gim 1g 0 0 1       1  
57 Trendel dawid Gim 2c 0 0 1       1  
58 Belloms Patryk Gim 2g 0 0 1       1  
                       
  KATEGORIA OPEN                    
  KOBIETY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1                   0  
2                   0  
3                   0  
                       
                       
  MĘŻCZYŹNI                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1                   0  
2                   0  
3                   0  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MALU

 

 

 

 

 

SZKI

                   
  DZIEWCZYNKI                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kielińskia Julia Bolszewo   12 12         24  
2 Roda Laura Gościcino   10 0         10  
3 Myszka Milena Bolszewo   0 10         10  
4                   0  
5                   0  
  MALUSZKI                    
  CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO     JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesnau Paweł Bolszewo   12 12         24  
2 Roda Hubert Gościcino   10 0         10  
3 Hewelt Nikodem Orle   9 10         19  
4 Lewiński Patryk Orle   0 9         9  
5                   0  
  SZKOŁA PODSTAWOWA 1-3                    
  DZIEWCZĘTA                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA   JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1                   0  
2                   0  
3                   0  
4                   0  
5                   0  
                       
  CHŁOPCY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Roksz Szymon Bolszewo 2 0 12         12  
2 Lewiński Jaś Orle 2 0 10         10  
3 Klas Przemek Gościcino 1 0 9         9  
                       
  SZKOŁA PODSTAWOWA 4-6                    
                       
  DZIEWCZYNKI                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kreft Julia Bolszewo 6e 12 12         24  
2 Lesnau Zuzanna Bolszewo 4c 10 0         10  
3 Roksz Julia Bolszewo 6e 9 9         18  
4 Hewelt Anastazja Orle 6 8 7         15  
5 Kotlewska Nikola Bolszewo 5d 7 5         12  
6 Grzenkowicz Aleksandra Gościcino 4b 6 6         12  
7 Kankowska Kornelia Gowino 6a 0 10         10  
8 Paschke Agata Gościcino 4a 4 8         12  
9 Wisniewska Wiktoria Bolszewo 6e 5 0         5  
10 Damps Oliwia Gościcino 4d 3 1         4  
11 Sotka Kinga Gościcino 4a 2 0         2  
12 Reszka Agata Gościcino 4b 1 1         2  
13 Langa Małgosia Gościcino 4d 1 1         2  
14 Wiśniewska Agata g Gościcino 4b 1 1         2  
15 Karp Aleksandra Gościcino 4b 1 0         1  
16 Klein Maja Gościcino 4d 1 1         2  
17 Sydatk julia Gościcino 4b 1 0         1  
18 Grubba Natalia Gościcino 4b 1 1         2  
19 Gessler Luiza Gościcino 4d 1 1         2  
20 Bonk Julia Gościcino 4b 1 1         2  
21 Brzeska Martyna Gościcino 4b 1 1         2  
22 Ekalt Zosia Gościcino 4d 1 2         3  
23 Szulta Aleksandra Gościcino 4d 1 3         4  
24 Kalinowska Klaudia Gościcino 4d 1 1         2  
25 Puzdrowska Julia Gościcino 4d 1 1         2  
26 Fryżnowska Weronika Gościcino 4b 1 1         2  
27 Torebko Alicja Gościcino 4d 1 1         2  
28 Kostuch Karolina Gowino 5a 0 4         4  
29 Potrykus Marta Gowino 4a 0 1         1  
30 Kierznikiewicz Julia Gowino 6b 0 1         1  
31 Malinowska Paulina Gowino 4b 0 1         1  
32 Wasiek Paulina Gowino 5b 0 1         1  
33 Murawa Zosia Gościcino 4b 0 1         1  
34 Litwin Agata Gowino 6a 0 1         1  
35 Miotke Nikola Gowino 4b 0 1         1  
36 Paszki Natalia Gowino 4b 0 1         1  
37 Kuliczanka Agnieszka Gowino 4a 0 1         1  
38 Majewska Alicja Gowino 4a 0 1         1  
39 Miotke Martyna Gowino 4a 0 1         1  
40 Bargańska Weronika Gowino 4a 0 1         1  
41 Bojke Jesika Gowino 4a 0 1         1  
42 Cieszyńska Zosia Gowino 4a 0 1         1  
43 Styn Amelia Gowino 4a 0 1         1  
44 Malinowska Weronika Gowino 4b 0 1         1  
45 Damaszk Wiktoria Gowino 6b 0 1         1  
46 Baranowska Zosia Gowino 6a 0 1         1  
47 Pankiewqicz Daria Gowino 5a 0 1         1  
48 Pallach Daria Gowino 4b 0 1         1  
49 Fierka Wiktoria Gowino 5a 0 1         1  
50 Mach Lidia Gowino 5a 0 1         1  
51 Stolc Patrycja Gowino 4a 0 1         1  
52 Górska Weronika Gowino 4b 0 1         1  
53 Roszmann Adrianna Gowino 5b 0 1         1  
54 Uzdrowska Julianna wejherowo 6d 0 1         1  
55 Bargańska Marcelina Gowino 4a 0 1         1  
56 Wiczkowska Agata Gowino 6a 0 1         1  
57 Dorawa Ola Gowino 6a 0 1         1  
58 Stolc Emilia Gowino 4a 0 1         1  
59 Gafke Kinga Gościcino 4b 0 1         1  
                       
                       
                       
  CHŁOPCY                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Lesner Kamil Bolszewo 6a 12 12         24  
2 Hinz Konrad Gościcino 4d 10 7         17  
3 Śliwiński Szymon Gościcino 4d 9 6         15  
4 Paszke Oskar Gowino 6a 0 10         10  
5 Płotek Dawid Gowino 5b 0 9         9  
6 Dłubek Jan Gościcino 4d 8 0         8  
7 Angel Jakub Gościcino 4d 7 1         8  
8 Grubba Patryk Gościcino 4d 6 1         7  
9 Kankowski Paweł Gościcino 4d 5 1         6  
10 Kusz Patryk Gościcino 4d 4 1         5  
11 Kalinowslki Mateusz Gościcino 4d 3 1         4  
12 Jędrzejewski Miłosz Gościcino 4d 2 1         3  
13 Okrój Mateusz Gościcino 4d 1 1         2  
14 Gouda Adrian Gościcino 4d 1 1         2  
15 Ziemann Jakub Gościcino 4d 1 1         2  
16 Bocian Maksymilian Gościcino 4d 1 1         2  
17 Ptach Dominik Gowino 5a 0 8         8  
18 Baranowski Mateusz Gowino 4b 0 5         5  
19 Soldatke Kamil Gowino 5a 0 4         4  
20 Torańczak Maksymilian Gowino 4b 0 3         3  
21 Pietrzak Michał Gowino 5b 0 2         2  
22 Januszkiewicz Adam Gowino 4b 0 1         1  
23 Kozłowski Piotr Gowino 5b 0 1         1  
24 Styn Kacper Gowino 6a 0 1         1  
25 Kaczmarek Wojciech Gowino 4a 0 1         1  
26 Kierznikiewicz Łukasz Gowino 5a 0 1         1  
27 Malinowski Krystian Gowino 4a 0 1         1  
28 Formella Mateusz Gowino 6a 0 1         1  
29 Kierznikiewicz Kamil Gowino 6a 0 1         1  
30 Koebke Adrian Gowino 4a 0 1         1  
31 Brzeski Oskar Gowino 4b 0 1         1  
32 Littwin Mikołaj Gowino 4b 0 1         1  
33 Szafan Michał Gowino 4a 0 1         1  
34 Blaszkowski Kamil Gowino 4b 0 1         1  
35 Styn Kacper Bolszewo 4a 0 1         1  
36 Czerwionka Oskar Gowino 4a 0 1         1  
37 Mierzyński Tymon Gowino 4a 0 1         1  
                       
                       
                       
  GIMNAZJUM – DZIEWCZĘTA                    
  DZIEWCZĘTA                    
                       
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Kandziora Marta Gim 3j 12 9         21  
2 Klas Natalia Gim 1h 10 12         22  
3 Kowalewska Klaudia Gim 3g 9 8         17  
4 Mathea Natalia Gim 2g 8 10         18  
5 Białk Agata Gim 3g 7 0         7  
6 Witt Karolina Gim 1j 6 7         13  
7 Wojciechowska Ewelina Gim 2g 5 0         5  
8 Syska Agata Gim 1f 4 6         10  
9 Roda Maria Gim 3e 3 2         5  
10 Gajewska Patrycja Gim 2g 2 4         6  
11 Potrykus Oliwia Gim 1i 1 0         1  
12 Szymerowska Wiktoria Gim 2j 1 0         1  
13 Myszke Daria Gim 2g 1 0         1  
14 Potrykus Natalia Gim 2g 1 1         2  
15 Tomaszewska Kinga Gim 2g 1 0         1  
16 Hebel Monika Gim 3j 1 0         1  
17 Majkowska Natalia Gim 3f 1 0         1  
18 Jakubowska Daria Gim 3f 1 0         1  
19 Rompza Julia Gim 2g 1 0         1  
20 Roksz Marta Gim 3g 1 0         1  
21 Siecha Nikola Gim 2g 1 0         1  
22 Jedka Martyna Gim 1i 1 1         2  
23 Miotk Emilia Gim 2i 1 0         1  
24 Trotzka Patrycja Gim 1i 1 1         2  
25 Danilczyk Marta Gim 1j 1 0         1  
26 Browarczyk Julia Gim 2b 1 1         2  
27 Fauda Aleksandra Gim 3g 1 0         1  
28 Sikorra Paulina Gim 3j 1 0         1  
29 Okroy Wiktoria Gim 3j 1 0         1  
30 Danilczyk Ola Gim 3j 1 0         1  
31 Lezner Patrycja Gim 3j 1 0         1  
32 Gil Klaudia Gim 1i 1 0         1  
33 Damps Kamila Gim 3j 1 0         1  
34 Get Agnieszka Gim 3i 1 1         2  
35 Cieślewicz Dominika Gim 3i 1 0         1  
36 Gustowska Martyna Gim 3i 1 0         1  
37 Machniewicz Agata Gim 3i 1 0         1  
38 Bach Laura Gim 3e 1 0         1  
39 Płotka Marlena Gim 3e 1 0         1  
40 Dampc Zuzia Gim 3e 1 0         1  
41 Ebertowska Anna Gim 3e 1 1         2  
42 Brzeska Ola Gim 3e 1 1         2  
43 Puzdrowska Maja Gim 1h 0 5         5  
44 Koss Wiktoria Gim 2g 0 3         3  
45 Kass Vivian Gim 1g 0 1         1  
46 Puzdrowska Oliwia Gim 1h 0 1         1  
47 Grzywacz Pola Gim 1g 0 1         1  
48 Rompa Kaja Gim 1i 0 1         1  
49 Motycka Wiktoria Gim 1g 0 1         1  
50 goralska wiktoria Gim 1g 0 1         1  
51 andryskowska paulina Gim 1g 0 1         1  
52 Sikora Nikola Gim 2b 0 1         1  
53 felikszowska Magdalena Gim 2b 0 1         1  
54 Żygo Paulina Gim 1g 0 1         1  
55 kostenka martyna Gim 1g 0 1         1  
56 stencel paulina Gim 1g 0 1         1  
57 miks katarzyna Gim 1g 0 1         1  
58 Żukowska Klaudia Gim 3j 0 1         1  
59 Kreft Hanna Gim 1i 0 1         1  
60 Ruszkowska Klaudia Gim 2b 0 1         1  
61 Karbowska Joanna Gim 2b 0 1         1  
                       
                       
  GIMNAZJUM – CHŁOPCY                    
LP IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA KLASA JESIEŃ WIOSNA SUMA
pkt
MIEJSCE
BIEG 1 BIEG 2 BIEG 3 BIEG 4 BIEG 5 BIEG 6
1 Hewelt Błażej Gim 3c 12 12         24  
2 Czerwionka Norbert Gim 1g 10 10         20  
3 Zelewski Robert Gim 1g 9 9         18  
4 Grzenkowicz Marcel Gim 1g 8 7         15  
5 Patelczyk Nikodem Gim 3i 7 0         7  
6 Kleiment Pawel Gim 2g 6 5         11  
7 Szczodrowski Maurycy Gim 1g 5 0         5  
8 Dudziński Damian Gim 2h 4 1         5  
9 Kieliński Maciej Gim 1g 3 2         5  
10 Burghart Jonatan Gim 2g 2 0         2  
11 Gołąbek Adam Gim 3i 1 0         1  
12 Bach Fabian Gim 1g 1 0         1  
13 Mikielucz Błażej Gim 1g 1 1         2  
14 Patelczyk Kacper Gim 2g 1 1         2  
15 Kowalewski Rafał Gim 1g 1 1         2  
16 Damps Nikodem Gim 1g 1 1         2  
17 Szczodrowski Kajetan Gim 1g 1 0         1  
18 Gajewski Szymon Gim 1h 1 1         2  
19 Gruba Dominik Gim 1h 1 1         2  
20 Marszewski Michał Gim 1h 1 1         2  
21 Kwidziński Karol Gim 1g 1 1         2  
22 Lesner Dawid Gim 3h 0 8         8  
23 Bach Szymon Gim 2g 0 6         6  
24 Pranczk Patryk Gim 2g 0 4         4  
25 Chmura Mateusz Gim 2g 0 3         3  
26 Roda Michał Gim 1h 0 1         1  
27 Lange Bartosz Gim 1g 0 1         1  
28 Get Kamil Gim 1h 0 1         1  
29 Pyszka Patryk Gim 1g 0 1         1  
30 Bużan Dawid Gim 2g 0 1         1  
31 Dudziński Kacper Gim 2h 0 1         1  
32 Rompca Marek Gim 3j 0 1         1  
33 Hoft Nikodem Gim 3j 0 1         1  
34 Roda Błażej Gim 3j 0 1         1  
35 Ryzak Mateusz Gim 3j 0 1         1  
36 Damyło Marcel Gim 1g 0 1         1  
37 Napiontek Patryk Gim 2g 0 1         1  
38 Garstka Mikołaj Gim 1e 0 1         1  
39 Sokolski Mikołaj Gim 1g 0 1         1  
40 Hening Maciej Gim 1g 0 1         1  
41 Bochentyn Szymon Gim 1e 0 1         1  
42 Richter Maciej Gim 2g 0 1         1  
43 Bladowski Maciej Gim 2g 0 1         1  
44 Kołodziej Paweł Gim 1e 0 1         1  
45 Chmura Dominik Gim 2g 0 1         1  
46 Patok Łukasz Gim 2g 0 1         1  
47 Pranga Radek Gim 2g 0 1         1  
48 Mitrowski Maciej Gim 1e 0 1         1  
49 Klas Przemysław Gim 2c 0 1         1  
50 Lewiński Jan Gim 2c 0 1         1  
51 Roksz Szymon Gim 3f 0 1         1  
52 Byczk Patryk Gim 1f 0 1         1