Gmina wejherowo

Aktualności sportowe

Sportowe zawody szkolne – rok szkolny 2017/2018

Wyniki Gminnych Igrzysk Dzieci oraz Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej – rok szkolny 2017/2018

Lp. Nazwa zawodów/dyscypliny Rozgrywki/etap Termin i miejsce zawodów Klasyfikacja końcowa zawodów
1. Halowa Piłka Nożna

Szkół Wiejskich

Gminne

Igrzyska Dzieci

27.09.2017 r.

Hala sportowa przy

SP w Gowinie

1 miejsce –  SP Orle

2 miejsce –  SP Gowino

3 miejsce –  SP Bolszewo

4 miejsce –  SP Gościcino

5 miejsce  – SP Nowy Dwór Wejherowski

6 miejsce –  SP Góra

 

2. Szachy drużynowe Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 28.09.2017 r.

Sala sportowa przy

SP w Orlu

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Gościcino

3 miejsce – SP Orle

3. Szachy drużynowe Gminne Igrzyska Dzieci 28.09.2017 r.

Sala sportowa przy      SP w Orlu

1 miejsce – SP Orle

2 miejsce – SP Gościcino

 

4. Badminton

Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 28.09.2017 r.

Sala sportowa przy      SP w Orlu

Dziewczęta:

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

Chłopcy:

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

 

5. Unihokej Chłopców Gminne Igrzyska Dzieci 03.10.2017 r.

Sala sportowa przy

SP w Orlu

1 miejsce – SP Orle

2 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

3 miejsce – SP Gościcino

4 miejsce –  SP Gowino

5 miejsce –  SP Bolszewo

6. Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Gminne Igrzyska Dzieci 06.10.2017 r.

Las Bolszewo

1 miejsce – SP Gościcino

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Gowino

4 miejsce- SP Bolszewo

7. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopców

 

Gminne Igrzyska Dzieci 06.10.2017 r.

Las Bolszewo

1 miejsce – SP Gościcino

2 miejsce – SP Gowino

3 miejsce – SP Orle

4 miejsce – SP Bolszewo

8. Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 06.10.2017 r.

Las Bolszewo

1 miejsce – SP Bolszewo
9. Sztafetowe Biegi Przełajowe

Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 06.10.2017 r.

Las Bolszewo

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Gościcino

10. Badminton Dziewcząt Gminne Igrzyska Dzieci 11.10.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Górze

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Góra

3 miejsce – SP Orle

11. Badminton Chłopców Gminne Igrzyska

Dzieci

11.10.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Górze

1 miejsce – SP orle

2 miejsce – SP Bolszewo

3 miejsce – SP Góra

12. Unihokej Dziewcząt Gminna Igrzyska Dzieci 13.10.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Orlu

1 miejsce – SP Gowino

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Bolszewo

4 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

13. Unihokej Dziewcząt Gminne Igrzyska

Młodzieży Szkolnej

16.10.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Orlu

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

4 miejsce – SP Gościcino

14. Unihokej Chłopców Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 24.10.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Orlu

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

3 miejsce – SP Orle

4 miejsce – SP Gościcino

15. Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 26.10.2017 r.

Hala widowiskowo – sportowa  przy

SP w Bolszewie (Leśna)

Dziewczęta:

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

Chłopcy:

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

16. Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców Gminne Igrzyska Dzieci 27.10.2017 r.

Sala sportowa w Orlu

Dziewczęta:

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

 

Chłopcy:

1 miejsce – SP Orle

2 miejsce – SP Bolszewo

17. Futsal Chłopców Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 24.11.2017 r.

Hala widowiskowo – sportowa przy

SP w Bolszewie

(ul. Leśna)

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Gościcino

3 miejsce – SP Orle

18. Mini Piłka Siatkowa Chłopców Gminne Igrzyska Dzieci 07.12.2017 r.

Sala sportowa przy SP w Bolszewie

(ul. Szkolna)

1 miejsce – SP Orle

2 miejsce – SP Bolszewo

3 miejsce – SP Gościcino

19. Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt Gminne Igrzyska Dzieci  

10.01.2018 r.

Sala sportowa przy

SP w Orlu

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

20. Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt Gminne Igrzyska Dzieci 11.01.2018 r.

Sala sportowa przy SP w Gowinie

1 miejsce – SP Orle

2 miejsce – SP Gowino

3 miejsce – SP Bolszewo

4 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

5 miejsce – SP Gościcino

21. Dwa Ognie Usportowione

Chłopców

Gminne Igrzyska

Dzieci

12.01.2018 r.

Sala sportowa przy SP w Gowinie

1 miejsce – SP Gowino

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Bolszewo

4 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

5 miejsce – SP Gościcino

22. Koszykówka Dziewcząt Gminne Igrzyska

Młodzieży Szkolnej

16.01.2018 r.

Sala sportowa przy

SP w Bolszewie

(ul. Leśna)

1 miejsce –SP Bolszewo

2 miejsce – SP Gościcino

3 miejsce –  SP Orle

 

23. Koszykówka Chłopców Gminne Igrzyska

Młodzieży Szkolnej

17.01.2018 r.

Sala sportowa przy

SP w Bolszewie

(ul. Leśna)

1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Gościcino

24. Piłka Ręczna Dziewcząt Gminne Igrzyska

Młodzieży Szkolnej

23.01.2018 r. 1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

4 miejsce – SP Gościcino

25. Piłka Ręczna Chłopców Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 24.01.2018 r. 1 miejsce – SP Bolszewo

2 miejsce – SP Orle

3 miejsce – SP Nowy Dwór Wejherowski

4 miejsce – SP Gościcino

Zawody/zadanie dofinansowane przez Urząd Gminy Wejherowo z budżetu Referatu Oświaty i Spraw Społecznych

 

 

KALENDARZ GMINNYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

KALENDARZ GMINNYCH IGRZYSK DZIECI

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

KALENDARZ POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

KALENDARZ POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ

ADMINISTRATOR: ARTUR KANKOWSKI

 

Categories: